Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már valaki a movie star...

Volt már valaki a movie star studiónál?

Figyelt kérdés
szombaton megálitottak engem meg a barátnőmet a corvinmozinál.Elkérték a telefonszámom meg az anyu telefonszámát meg persze a nevemet .ma felhivták anyut hogy akkor holnap be kénne menni ,és fél 7-re megyünk . de kb ennyit tudok . aki volt már az segitene mi lesz??
2012. nov. 25. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerősőm volt a kislányával,őt megdumálták,kértek kb 120 vagy 150 ezer ft-ot,már nem tudom pontosan,pár hetes tanfolyamnak nevezett valamire,meg csináltak 3 képet.Azóta semmi,szerintem NE vágj bele!De lehet már későn írok ...
2012. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma voltam átteteték ma 17:30-ra az időpontot és bejutottam :) 15 leszünk 1 csportba fiuk -lányok vegyesen .a fotozás vasárnap lesz :) 2 éves szerződés .12 alkalom . be kellett előre fizetni 12.700Ft de majd nov 30 (péntek ) meg dec 7. jan. 7 feb. 7-én kell 35.000 Ft +áfát fizetni és ennyi volt :) majd megyünk a tv2 studioba is valamelyik alkalommal
2012. nov. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!