Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon tanácsadónők? Lenne egy...

Avon tanácsadónők? Lenne egy kérdésem! Fontos!

Figyelt kérdés
Szokott olyan lenni hogy 125 forintért meg lehet venni egy szetett ha X összegért vásárolunk valamit. És erről szokott jönni szórólap de nem mindig :O Pl most jött szórólap de a barátnőm mondta hogy ő a múltkor rendelt egy szájfényt meg egy eltenar magic parfümöt 125 forintért mert akkor is ílyen ösztönző program volt. De az ilyenekről mért nem kapok mindig tájékoztatást? Ez még az interneten sem volt fent.. :( Mért van az hogy valamiről küldenek szórólapot és felteszikk internetre is hogy van ilyen ösztönző program,valamikor meg se interneten nem értesülök erről a honlapon se szórólapot nem kapok.. Egyáltalán tényleg volt ilyen??Meg mondtahogy volt olyan is hogy az infinite moment (asszem az a neve) kölni is 125-ért volt.. És érdekes én arról sem értesültem pedig tanácsadó vagyok. Ebben az évben volt ilyen egyáltalán?
2012. nov. 26. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!