Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyek azok az ételek/italok...

Platinateknős kérdése:

Melyek azok az ételek/italok amitől szebb lesz a fenék vagy a mell vagy esetleg fogyni lehet tőle?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen alkohol.
2012. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig az nem egyszerű mert a zsírréteg megvéd
2012. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Vannak különféle tabletták amitől fogyni lehet.:))De nem ajánlom..De ha írsz nekem privát üzenetbe, elmondom hogy fogyhatsz le :) Így kezdeném: Fogyassz sok zöldséget! :)) Írj üzit ;)
2012. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XD
2012. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Salata, kaposzta, zoldsegek, alma, citrusok, teak izesites nelkul, mez fahejjal, jo minosegu taplalekkiegeszitok, olajok is segithetnek. Persze attol is fugg a hizas miert alakult ki. Lehet ez hianybetegsegbol, tulzott energiabevitelbol stb... Annyi szent, hogy ha tobbet eszel mint amit a szervezeted igenyel / lemozog, akkor nem fogsz fogyni, sott inkabb hizni. A zoldtea pl segit az anyagcseret nem lelassulni hagyni, fel is porgeti valamennyire, es enyhen a vizet is hajtja amibol sok embernek felesleg van a szervezeteben (pl tulzott so fogyasztasa miatt). Valamint a kaloriamegvonassal lehet fogyni, illetve enelkul talan nem is lehetseges. Ha mindent megkap a szervezet, akkor ez szeppe teszi a bort es kiegyensulyozotta az embert.
2012. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértetetek.... én nem fogyni akarok hanek alakot formálni. csak lusta vagyok tornászni. :)
2012. nov. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!