Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fenékről + combról? (KÉP! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Én teljesen elégedetlen vagyok vele a rajta lévő narancsbőr és a fenekem alatt lévő hájréteg miatt. Nagyon nagynak találom, a ti véleményeteket szeretném kérni, mert nem merek fürdőruhában mutatkozni sehol 17 éves létemre. Ha gáz, hogyan lehetne rajta dolgozni, javítani? Mik a legjobb gyakorlatok, kezelések?


Előre is köszönöm,

Kitti



2012. jún. 3. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szép és nőies a combod is, és a popsid is! :)
2012. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Tipikusan az látszik rajta, hogy semmilyen mozgást nem végzel.

A narancsbőr a renyhe vérkeringés miatt alakul ki, a puha, laza részek szintén, és a vádlid is elég alaktalan.


Az egyetlen kezelés, amire szükséged van, ha rendszeresen mozogsz. Lehetőleg minél változatosabban.

Görkorcsolya, biciklizés, futás, úszás, pingpongozás, teniszezés, tollasozás, kosárlabda, kézi, röplabda, aerobik, küzdősportok, tánc, zumba, és a többi.

Az egyféle mozgás hosszú távon nem csak unalmas, de jellegzetes izomzatot is eredményes, és jellegzetes izületi kopásokat is.


Itt a nyár: mi ennyi idősen összejöttünk a haverokkal, és hol úszni mentünk a tóra, hol fél napokig kosaraztunk, vagy elmentünk biciklizni. Este meg jó nagyokat táncoltunk, buliztunk. :)

Nem mentünk mindenhová busszal, azt mondtuk, hogy a lift meg a mozgólépcső az öregeknek való, és nem punnyadtunk egész nap a gép előtt.

Nem is volt ilyen gondunk, hogy narancsbőr, pipaszár lábak, meg löttyedt fenék.


Még tedd hozzá, ha szomjasak lettünk, vizet ittunk, nem vegyipari csodákat (kóla, energia ital, cukros lónyálak), elvétve ettünk hamburgert, csipszet, viszont képesek voltunk fára mászni egy jó kis bio (permetmentes, és kukacos :D ) cseresznyéért.

2012. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
szerintem szép:)
2012. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Örülnék, ha nekem ilyen lenne!
2012. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Én elfogadnám. Dolgozhatsz rajta kicsit, hogy formásabb legyen, de nyugodtan kimehetsz a strandra, ne viccelj! Minden második csaj megirigyelné, még így is.
2012. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ezzel semmi baj. Egy kis mozgás csak előnyödre válna, de hidd el, valóban nincs vele komoly gond. Strandra nyugodtan mehetsz, és a szebb fenekűek közé fogsz tartozni.


Biciklizés, lépcsőzés, torna (Béres Alexandra, Rubint Réka).

2012. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nekem is ilyen narancsbőrös fenekem. Ha a második válaszolónak igaza lenne én lennék a világ legboldogabb embere, de ez így túl egyszerű lenne. Heti 6 órát intenzíven tornázom(3 félét), 4 hónapja életmódot váltottam, le is fogytam, feszes lettem egyedül a fenekemmel, combommal nem tudok mit kezdeni. Nem eszem cukrot, fehér lisztet, zsíros ételeket csak jó szénhidrátokat, fehérjéket mégsem tűnt el az a makacsság. Kezdem azt hinni, hogy alkati kérdés is... :(
2012. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
93%
szép :) nekem tökéletes
2012. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz.
2012. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
61%
9:20-ast miért pontoztátok le? Tök jó dolgokat írt, és igaza van, sajnos ma már az emberek nagy része nagyon el van lustulva, a legtöbben a szabadidejüket a gép előtt töltik, és úgy várják a bomba alakot, hogy beveszik a csodagyógyszert, meg nem esznek semmit, aztán csodálkoznak, hogy ne. lesz tökéletesen kidolgozott testük... Bizony a szép alaknak a titka nagyon egyszerű: egészséges étkezés, rendszeres sportolás, elegendő vízfogyasztás és napi 7-8 óra alvás, hogy bírjuk idegekkel. Csupán ennyi a titka, de sokan még mindig nem hiszik el.
2012. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!