Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 17 éves vagyok...

Mit csináljak? 17 éves vagyok és néhány fiú azzal macerál, hogy nagyok a melleim.174 cm magas vagyok és 80D-s melltarttót hordok. Mit csináljak, hogy ez ne így legyen? És mit csináljak, ha szeretnék a fenekemből minél hamarabb fogyni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
A melleiddel nem nagyon tudsz semmit sem kezdeni. A fenekedről meg úgy tudsz fogyni ha fenékizom erősítő gyakorlatokat csinálsz . A youtubon van egy csomó.
2012. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Első:

Attól formásabb lesz, de kisebb semmiképp.

Ami nem gond, csak mondtam...

2012. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
életmódváltás+torna... ha fogysz, akkor általában a melleidből is megy le..de amúgy ne zavarjon!!:D valaki megcsináltatja a melleit, h nagyobbak legyenek..neked meg megadatott:)
2012. nov. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

17 évesek vagytok, meg akarnak du.gni csak nem tudják még megfelelően kifejezni. Izgatják őket a melleid.


Fogyáshoz ki kell dobni a szemétbe a gabonás, cukros, tejes szemét kajákat.

2012. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem kapnak meg, de szeretnék, azt macerálják... Nehogy már miattuk kés alá feküdj, mert akkor majd jön egy másik fiú, aki meg kicsinek nevezi, és akkor mit csinálsz?
2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én 75/c.s kosárméretemre is kapok ám., szépeket.. az egyik fiú konkrétna hangosan az egész osztály előtt arról ebszélt,hogy miylen melltartót kéne hordanom meg,hogy jó lenne ha feltolná a melltartó a melleim mégjobban..
2012. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Van egy barátnőm neki is kb ekkora de ő büszke rá azon csajon garbót nem látni sose csak kivágott cuccot, am igazuk van a többieknek izgatja őket és mivel nem kaphatnak meg ba@sztatnak, a barinőmmel is ezt csinálják.
2012. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És én mit mondjak.. 173 cm és 75 D :DD és "csak" 59 kg vagyok, derekam már kb semmi, 59 cm.. amúgy nem is értem miért maradt meg a mellem fogyás után o.O
2012. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt lassan a mell alatti méretem alapján már nem 75 kell hanem 70, amit duplán nem értek, ma vagy háromszor megmértem, de tényleg a szokásos 74-75 helyett 73 cm. Viszont ha a mellbőségem marad 93-94 cm az elég érdekes lesz, hogy akkor úgy mégis mekkora melltartót kéne hordanom.. amúgy meg a macerálás azért van mert bejössz nekik:D
2012. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pics or gtfo
2013. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!