Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mi a piercingem mellett? (KÉP)

Ez mi a piercingem mellett? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ez az enyém: [link] (tragus pc)

Vadhús? Szerintem nem, mert az nem ilyen átlátszó, hólyagszerű. Már 2 hete ott van, nem jobb, nem rosszabb. Mi lehet?


A Westend Tattoo is megosztott a napokban egy képet valaki piercingjéről, és ott is láthatók ezek:

[link]


Mi ez?



2012. nov. 29. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
olyan mintha víz lenne benne, nyomd ki.
2012. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:S És ha azzal csak rosszabbat teszek?

Megmutattam a Westendben, gőzük nem volt, h mi az.

2012. nov. 29. 23:49
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy frissen (néhány napja-egy hete) lett szúrva és azért van megdagadva?
2012. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem is sok pc-m van fülben, van amelyik sose tudott begyógyulni, mindig fájt és hasonló dudorok nőttek a tövében bármit kezdtem vele. Kivettem azokat és elmúlt, többinél meg nem nőttek ilyenek és azok nem is fájnak. Valószínű nem bírod ott konkrétan azt a pc-t és csak a kivétellel fog elmúlni.

De a golyó tövéről a gennyet mindenképp takarítsd le, így elég fertőzésveszélyes.

2012. nov. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A Westendben nem is nagyon értenek hozzá, ne várj tőlük megváltást. Ha már 2 hete szúrattad, akkor nyugodtan kezeld azt a kis dudort alkohollal.
2012. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Alkohollal próbáld kezelni. Vannak fertőtlenítő krémek is, az is segítheti a gyógyulást.


(és jézusom, mennyire szőrös a füled :D )

2012. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem 2 hete szúrattam, már 2-3 hónapja. Ez a vmi nőtt rá 2 hete.


Nem szőrösebb, mint másnak, csak makró módban ennyire látszik, próbáld ki. :D

2012. nov. 30. 12:28
 8/18 A kérdező kommentje:
gennyet meg lepucoltam már.
2012. nov. 30. 12:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen volt a nostrilom :) Természetes dolog hogy helyet akar magának csinálni a vas benned és ez a testednek annyira nem tetszik.. :) Túl fogod élni --> ne csesztesd/forgasd/fogdosd, kezeld napi 3x Hyperollal (vizes oldat 3tabi 1dl viz és borogatás) 1hét alatt remélhetően leszedi.. :) Amugy a kezdődő vadhús is hasonlóan néz ki úgy hogy kezeld minél előbb mert könnyen lehet belőle és az eléggé fájdalmas tud lenni ami még a legkisebb dolog mert után ki kell venni az ékszert...
2012. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen, hidrogén-peroxid is nagyon jó rá.
2012. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!