Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Személy és vagyonőr tanfolyamo...

Személy és vagyonőr tanfolyamot végeztem, de piercingem van (ajak) és marhára nem akarom kiszedni, és rasztás hajat szeretnék, a kérdés: hol hellyezkedhetet el ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
nem érdekelnek olyan válaszok amik azt sugallják hogy szedjem ki stb. i dont give a f*ck about it!
2010. febr. 3. 03:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Szedd ki a pirszinget, told át a fejeden a nullás gépet, vegyél fel öltönyt és akkor felvesznek.
2010. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Max valami telephely örzésére vesznek fel!Máshová pl: bankba tuti nem!Párom most kezdett dolgozni fegyveres biztonsági örként az új helyén.És még a tetoválást se nagyon viselnék el látható helyen.
2010. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehova,mert komolytalan benyomást keltesz.Vagyonőrnek nem divatmajomnak kell lennie,hanem megbízható kinézetűnek.
2010. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

SEHOL!!! :-P

Nemhogy vagyonőrnek, biztonságiőrnek nem fognak alkalmazni, de sehol máshol sem!

Mindegyik munkáltatónak van valami minimumja, milyen kinézetet vár el az alkalmazottaitól : a szájpiercing és a raszta frizura abszolút kizáró ok...


Esetleg takarítást vállalhatsz ilyen kinézettel (bár én tuti nem engednélek be a lakásomba takarítani!)...


Még pizzafutárnak sem fognak ÍGY alkalmazni!!!


Ja, és még tanulhatnál pár évet, mert a helyesírásod is csapnivaló!

2010. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más a véleményem!

Szerintem munkáltatója válogatja. Én nem szeretem a piercinget, de manapság nagyon sok fiatal viseli. Én eljutottam odáig, hogy nem ez alapján kellene megitélni az embereket. Tegnap hallottunk a tv-ben egy iskolai verekedésről, és a riportban megszólalt nyomozónak feltűnően nagy fülbevalója volt. A rendőrségen nem probléma? (pedig hülyén nézett ki)

56/N

2010. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"em érdekelnek olyan válaszok amik azt sugallják hogy szedjem ki stb. i dont give a f*ck about it!"


Ember úgy tűnik mintha most láptél volna ki a Hair című filmből, legalábbis te úgy érzed magad,tuti nem fog neked senki "sugallni" semmit, a te részedre is megvan a megfelelő munka, keresd meg. Bár először tudnod kellene hogy mihez értesz, merthogy életérzésed az van. :-)

2010. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megmondtam, nem érdekel olyan komment hogy igy megy ugy szedjem ki, alig irok magyarul ennyit a helyesirásról de kikvagytok ti hogy nekem bizonygatni kelljen hogy mit miért, ahogy irtam lesz*rom
2010. febr. 4. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figy, elhiszem, hogy menő ez a lázongás, de a vagyonőröknél nem elfogadott az ilyesmi.
2010. febr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nem értem miért teszel fel kérdést ezen az oldalon ha nem is érdekel az öszinte válasz!
2010. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem az érdekel hogy hogy lázongjak megy hogy ne, hanem a kérdésre a válasz ami nem az:) és nem lázongok, csak szeretek ugy kinézni ahogy ennyi
2010. febr. 11. 03:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!