Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy 14 éves...

Az a problémám hogy 14 éves vagyok és mégis kb. olyan 10-nek nézek ki. Voltak már kellemetlen esetek is. Tudom, hogy ezt kb.30 év múlva majd megköszönöm, de most. Mit tegyek, hogy pár évvel idősebbnek tűnjek?

Figyelt kérdés

Mivel tudnék idősebbnek látszani? Öltözködéssel? Sminkkel?

154cm vagyok,és az arcom is elég gyerekes.Sokan mondják,hogy szép vagyok,de akkor is szerintem túl gyerekes.Apukám, és anuykám is alacsony, így én sem leszek túl magas.


2012. dec. 4. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
későn érő típus vagy? amúgy használj egy kis szempillaspirált. mást ne.
2012. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Selena Gomeznek is gyerekes az arca ebből nincs baj csak még pici vagy mármint lelkileg legalábbis szerintem én is 14 vagyok de az ismerőseimmel bulikba járunl és ez a minden hétvégén beb*szunk.
2012. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
14/L vagyok szerencsere 16nak nézek ki ezért be engednek mindenhova. nem vagyok rib.nc de sminkelem magam, van csôcs pólóm de én alapból is idôsnek tünôk. használj egy kis sminket azhátha segít.
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves koromig úgy néztem ki, mint egy 12 éves kisfiú. Most 21 vagyok, és nőiesebb alakom van mint sok más, korábban érő barátnőmnek. Egy-két év múlva majd változol te s, szerintem nem olyan eget verő probléma, hogy nem nézel ki 16-nak. Majd kialakul az. Ha most kipróbálsz ilyen-olyan trükköket, nagy eséllyel túl műnek és erőltetettnek fog tűnni.
2012. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
buszke lehetsz magadra, harmas...
2012. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 5. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen az a csöcspóló?
2012. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hosszú haj, aranyos alakot kiemelő ruhák és legfeljebb egy kicsi smink, de ne alapozózd be az egész fejed mert tönkre megy az arcbőröd és később bánni fogod. szerintem van időd sok mindenre, tudom hogy idegesítő mert engem is mindig fiatalabbnak néztek, de fog ez még változni. Nagyon szép lány leszel, a babaarc előny (most is biztos szép vagy, csak kicsit talán kislányos)
2012. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 1. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!