Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha 18 éves lány létemre...

Ciki ha 18 éves lány létemre soha nem sminkelem magam? És egyáltalán nem értek a sminkeléshez, sminkcuccokhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 15:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De kolis leszek, ott már csak fogjuk ismerni egymást :) Remélem :D
2009. aug. 19. 22:21
 12/18 anonim ***** válasza:
ha szép vagy smink nélkül akkor nem ciki, nem kell mindenkinek sminkelnie, mostanság már olyan sokan sminkelik magukat, hogy az a különleges ha valaki nem vagy csak kicsit sminkeli magát
2009. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hú, na az én fősulim meg olyanvolt ahol a lányok talpig érő vakolatban mászkáltak :D kb 5-6 ilyen lány volt, aki csak a szempillapsirált ismerte, de fősuli végére már ők is sminkeltek, persze borzasztóan :S mondjuk az én szakom olyanis volt ahová ilyesmi lányok járnak inkább...:D

te milyen szakra mész?

2009. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

19:37 vagyok.

Én mondjuk nem voltam kolis, de szerintem ott sem lesz gond. Legalábbis én úgy vettem észre, hogy egyetemen sokkal másabb a közösség, mint gimiben volt. Sokkal érettebben gondolkodnak, nem egymással vannak elfoglalva és mindenki tudja, hogy nem jó kedvünkből járunk oda és nem is azért hogy egymást szekáljuk, hanem azért hogy tanuljunk. Bennem is volt egy kis para hasonlók miatt, de nagyon kellemesen csalódtam.

Nálunk ez így volt és gondolom máshol is hasonló a helyzet.

Egyébként én az ELTE TTK-ra jártam. Te hova mész?

2009. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is ELTE-re. Egyébként smik nélkül nem vagyok szép, de mivel sminkkel se lennék szebb, ezért nem használok. Vagyis nem ezért nem használok, csak úgy simán nem érdekel a sminkelés :) Köszi mégegyszer:D
2009. aug. 20. 16:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Intelligens nők között nem ez a fő beszédtéma, akkor sem, ha egyébként sminkelik magukat. Nyugodj meg, nem lesz baj!
2009. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, megnyugtattatok :)
2009. aug. 21. 14:51
 18/18 anonim válasza:
Szia!Figyu én se sminkelem magam bár csak 12 éves vok mégis van szempillaspirálom meg minden de egyiket se szoktam használni!Maximum buliba de oda se sokat :P elég ha fújsz magadra egy kis parfümöt az sztem elég :D
2009. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!