Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz hogy sok fiú azért nem...

Igaz hogy sok fiú azért nem jár duci csajjal mert fél hogy a barátai mit gondolnának?

Figyelt kérdés

Egy (vékony) barátnőm mondta hogy szinte minden pasinak az álomnő egy telt csaj csak sokszor azért nem járnak ilyen lányokkal mert félnek mit gondolnának a haverjaik.


Szerintetek ez igaz? vagy ha nem is teljesen akkor is van benne igazság?


2012. dec. 5. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség, mindenkinek más az ideálja...
2012. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igaz. én úgy örülnék egy nagy csöcsű csajnak, de csak vékonyakat merek bevállalni :D
2012. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
utolsó miért csak vékonyakat mersz bevállalni?
2012. dec. 5. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem a sportos,karcsú csajok tetszenek.

16/F

2012. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"utolsó miért csak vékonyakat mersz bevállalni?"

mert számít mások véleménye is

2012. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Egyáltalán nem igaz, az ehhez hasonló szövegekben csak azok a kövér lányok próbálnak önigazolást találni, akik lusták tenni azért, hogy vékonyabb testük legyen.


Ettől függetlenül persze vannak olyanok, akik a teltebb alkatú lányokat találják vonzónak, nem is kevesen, de az erős túlzás, hogy ez szinte minden férfira igaz lenne.

2012. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Quorra ***** válasza:
45%
Pedig a duciknak sok előnyük van, pl akárhol lehet rajtuk pinát hajtogatni.
2012. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel a ducikat vigasztalják, aminek semmi értelme. Fogyjanak le, egy normális férfi nem szereti a lusta, hájas csajokat.
2012. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
A barátom el van hízva kicsit, de nem lehet hajtogatni rajta semmit, ahhoz túl kemény a húsa. Valahogy nem is tudnám elképzelni vékonyan. Így ismertem meg, és maximálisan bele vagyok zúgva. Hülyét kapnék ha lefogyna pálcikára. Nekem így kell ahogy most van. És ha valaki el akarná csábítani, akkor azt jól megverném. Nekem bőven elég hogy én vékony vagyok, nem akarom hogy ő is az legyen, hisz akkor összezörögjenek a csontjaink. Volt egyébként vékony pasim régen, de a mostani kellemesebb, rájöttem, és nem cserélném ki a testüket :)
2012. dec. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"összezörögnének"
2012. dec. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!