Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan van mindenkinek Rossman...

Honnan van mindenkinek Rossmann -10% kuponja?

Figyelt kérdés
Nekem nincs, miért nincs? Komolyan, mit tudnak amit én nem? O__o Honnan szerezhetnék? Még a saját anyámnak is van!!!

2012. dec. 6. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
miért nem kérdezed meg anyádat?
2012. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
osztogatni is szoktak a nagyobb tereken, egyetemek előtt:D
2012. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemár, hogy mindenki nagyobb tereken jár, ahol osztogatják, csak én ülök egész nap itthon!?

Anyámat kérdezzem... ohhh, ok. Hogy nem jutott ez nekem eszembe. Mindjárt írok is neki fészbúkon, remélem megnézi ma. O_o

2012. dec. 6. 13:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért ha tudja valaki írja meg, mert anyám nem minden nap nézi a fészbúkját. Na meg én sem.
2012. dec. 6. 14:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és neki küldték, mert megtaláltam a cuccos borítékját. De hogy és miért kapta? Regisztrálni kell valahol vagy mi?
2012. dec. 6. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az úgy kapja mindenki,mint egy fajta szórólap. postaládánként 1 jár.
2012. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!