Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti mennyire...

Lányok/nők! Ti mennyire tartjátok szépnek magatokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

10-ből 3.

Nem tetszik az orrom, az arcformám, lelapulós, gyér vékonyszálú hajam van, és nem szép a fogsorom sem.

Miteszeres,pattanásos a bőröm persze nem durván,csak itt ott megjelenik pár db és nagyon zavaró.

2012. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mintha magamat olvasnám. Dettó. :(
2012. dec. 6. 19:57
 3/22 anonim ***** válasza:

10/4

nem vagyok kibékülve az alakommal, a súlyommal (3-4 kilóval lennék csak kevesebb), csúnya karikák vannak a szemem alatt (örökletes), nem szeretem az orromat, a fülem eláll, a hajam hülye állagú, zavaróan széles a vállam, alaktalanul nagy a mellem.

a számat szépnek találom, és a szemem színét is.

18/L

2012. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10/0 undorító kövér tehén vagyok bőrhibákkal de talán az nem annyira vészes csak 1-2 miteszer..,csúnya a hajam,mintha a kutya szájából rángatták volna ki ilyen hullámosgöndör minden méretben hülyélálló szar,a melleim hiába nagyok lógósak,mint a kutya füle és párizsi vagy mi az elnevezés..a combjaim ilyen gyökér alakúak a lábam görbe nem tudok egyenesen menni ki-.be hajlik a lábam.. a seggem egy medvéére hasonlít az orrom a krumpli és a csúszda borzalmas átmenete a fülem olyan,hogy a teteje kiáll az alja normális...minden csúnya rajtam... egyszerűen minden:(
2012. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10/6 Fogynom kéne 5-6 kilót de az arcom,szemem szép. a mellem is jó(80D),a hajam bár száraz mindenki oda van érte ezért büszke vagyok a hosszu,gôndôr,barna hajamra. ja és nemvagyok egoista meg semmi :) 15L
2012. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én kb. 10/5... Az arcom pattanásos, a hajam zsíros, bármit csinálok vele lelapul, fénytelen... Szerintem van rajtam súlyfelesleg is, de nem sok, 2-3 kiló. És túl kicsinek tartom magam (160 cm)... :(
2012. dec. 6. 20:08
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam csúnyán. Vannak pillanatok amikor meg vagyok elégedve magammal hibáim ellenére is. Mint például lehetne szálkásabb a hasam feszesebb a combom. Kisebb az orrom. Hosszabb hajam, barnább és szebb bőröm ami igy se rossz annyira.:

17/l

2012. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat előző vagyok. * nem tartom magam csúnyának. Lehetnék nagyobb is 156-157 cm vagyok :(
2012. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5.vagyok bár én magas vagyok 168 mégis magasabb szeretnék lenni minimum 5-6centivel még
2012. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én külön pontoznám az arcomat és a testemet:

Test: nagyon nem szeretem, van rajtam 20 kg felesleg, viszont sok mindent lehet kihozni belőle, és magas vagyok, ezért 10/3 pontot adnék rá.

Arc: szinte teljesen meg vagyok elégedve vele, különleges arcom van, nem cserélném el senkiével. Egyedül a bőröm az, ami miatt levonnák egy pontot, sajnos pattanásos vagyok, de nem olyan vészes, meg gyakran piros is... 10/9

2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!