Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pici tinik mire föl van olyan...

Pici tinik mire föl van olyan k*va nagy szátok?

Figyelt kérdés

24 vagyok 4 éve taposom a malmot a közegészségügyben, szeretek öltözködni és bulizni.

Ahányszor ezzel a rohadt 12-16 éves korosztállyal találkozom le vagyok fikázva (mert gimnazista korúnak tűnök), h milyen gázul öltözködök, meg ilyen a kezem, meg olyan igénytelen a hajam... Ha napi 8-12 órában egy kórházban intézel ügyeket haldokló embereknek, nektek sem lesz időtök és türelmetek reggel hajat vasalni.


Mire föl olyan nagy a szátok, mikor anyuci pénzéből veszitek a márkás cuccokat, és azt hiszitek nektek a legrosszabb, mert mindennap suliban kell lenni meg hogy nem tudjátok megvenni a narancshoz a vodkát, csak kerülő utakon?


Mindannyian ilyen bunkók/szűklátókörűek vagytok?


2009. aug. 20. 15:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, én nem akarok nagyképűsködni, de nem vagyok olyan beképzelt, bulibajárós, cigis, piás, drogos társaságból való, mint a nagy többség. nem is engednének bulizni, de nem is vágyom rá. elvagyok azzal, hogy elmegyünk sétálni / vidámparkba / strandra / boltokba a barátnőimmel. nem cigiztem / ittam / drogoztam soha, nem is tervezem.

15/L

2009. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
21%
ezt a kérdést törölni fogják. szia. -.-
2009. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
38%
Most miért minket szídsz? azt sem tudom ki vagy basszus!
2009. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Sexylady ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de muszáj általánosítanod? Ezzel a megjegyzéssel, sőt már a feltételezéssel is megsértettél, hogy minden 14-16 éves ilyen bunkó! Én is utálom őket, a disco-plázabiccseket! Attól hogy ebbe a korosztályba tartozom, nem muszáj ilyen kis köcsögnek lennem nemigaz? Ez most ugyanolyan, mintha én azt mondanám, hogy a felnőttek mint besavanyodottak, pedig többek között te vagy rá az ellenpélda hogy ez nagyon nincs így! Szóval légyszíves mielőtt általánosítanál, gondolkodj el a te korosztályodat érő kritikákról, és észreveszed hogy ott is nagyon sok a kivétel. Köszönettel

16/L

2009. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%

nekem is elegem van az ilyen tinikből, annak ellenére, h én is tini vagyok... ne is foglalkozz velük! bár sajna ez nekem se megy... :S imádtam suliba járni addig, amíg középsulis nem lettem, mert itt csak mások fikázása megy! :@ teljesen egyetértek veled, remélem ezek a kis piszkok kapnak pár pofont az élettől...

16/L

2009. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%

most te is ugyanúgy viselkedsz, mint azok a "pici tinik".

egyébként tényleg elég sértő a kérdésed, főleg, hogy az ilyen plázacicák általában a huszonéves korosztályból valók.

de azért az összes 12-16 éves lány nevében köszönöm ezt a kedves megnyilvánulást.

2009. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

Kedves' Kérdező!

Azt hiszem, tudni kell fogalmazni is! " rohadt 12-16 éves korosztály" .... bocs, hogy élünk!(16 vagyok és lány) Ha egyszer lesz gyereked, és ezt mondja rá valaki, hogy a rohadt kis 12 éves gyereked, remélem szégyellni fogod magad nagyon.


16 éves vagyok, nem sűrűn járok bulizni, soha életemben nem cigiztem, nem drogoztam és nem is fogok!

4.6 átlagú tanuló vagyok, ami azt hiszem azért elárul pár dolgok, szóval nem csak úgy "szarok a világra"...és majd "lesz ami lesz" ... hanem foglalkozom azzal, amivel ennyi idősen kell! tanulok, és persze a barátaimmal vagyok, sportolok, és képzeld még néha hajat is vasalok, ami nem azt jelenti, hogy kis pláza p.csa lennék!


Gondolom egyeseknek azért van nagy szája, mert úgy gondolja megteheti. Sajnos!!! Őszinte vagyok, ami miatt nem mindenki kedvel, de rengetegen igen! És büszke vagyok magamra, ha megszólnak akkor biztos van okuk rá, én nem hallgatom el amit gondolok és nem az emberek háta mögött pusmogok.

Lehet, hogy jobban kellene adni magadra, ha többen megszólnak, biztosan van valami oka. Talán egészségügyben sem árt valahogy kinézni, és nem azt mondom h rittyentsd ki magad, meg vasald a hajad. Egyszerűen legyél ápolt és ne úgy nézz ki mint egy utcaseprő de ne is úgy mint egy utcalány...

Ennyi a véleményem. És én is szidhatnám ezek szerint a te korosztályodat, de nem teszem, mert biztosan vannak kivételek...de ilyenek is mint TE!

2009. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Annyira unom,hogy ha valami van rögtön általánosítják a 14-16éves korosztályt -_-" de miért??Legalább fogalmaznál bele h tisztelet a kivételnek...

Szóval a kérdésre visszatérve.Nem akarok beképzeltnek tűnni de szerintem egyáltalán nem vagyok bunkó.Nem tartozom ahhoz a társasághoz amit te írtál.Nem cigizek/piálok/bulizok/pasizok és nem vagyok bunkó.Sőt,segítek otthon,jól tanulok és tökéletesen meg vagyok elégedve azzal,hogy elmegyek fagyizni/sétálni/"plázázni"(azaz kirakatokat nézni) a barátnőimmel,nem vágyom arra az életmódra még ami a gyökeres ellentéte annak ami én vagyok.

Nem szoktam senkit sem megszólni azért mert nem a legtrendibb cuccokat hordja(én sem hordom azokat,2-3éves pólókat is felveszek ha még jó rám és tetszik) vagy épp nem úgy néz ki mint aki most jött a fodrásztól.

14/L

2009. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok ehhez a szép általánosításodhoz.. Vannak ilyenek, tényleg, de nem a nagy többség... De ez a kérdés alapján én simán szembeköpnélek!

ja, és nem járok bulizni, nem cigizek, nem drogozok, nem vagyok plázabiccs... De még így is tartom, hogy szembeköpnék egy ilyen bunkó embert. =(


14/L

2009. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
70%
rohadt 12-16 éves korosztály? Itt ez a mondat nálam kiverte a biztosítékot. te normális vagy, úgy komolyan?? Jesszusom.. szóhoz nem jutok, de egy idióta vagy te...
2009. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!