Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Ti mindig használtok...

Körmösök! Ti mindig használtok körömágy hosszabbítót?

Figyelt kérdés
Nekem tanfolyamon úgy tanították, hogy rágott körömnél alkalmazzuk. De sok oktatóvideót nézek és ott szinte mindig használják. Minden típusú körömnél alkalmazzák. Egy vendégem (akinek szép hosszú körömágya volt) szóvá tette, hogy az előző körmöse azzal csinálta. Ti mindig használjátok? Vagy tulajdonképpen mikor kell használni?

2012. dec. 9. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen mindig, tök mindegy, mekkora a körömágya. Azért, hogy ne látszódjon a francia szabadszélnél a lenövés. Erre lett kitalálva.

Nem tudom, milyen tanfolyam lehetett, de általában nem úgy működik a szakma a gyakorlatban, ahogy a tanfolyamokon tanítják.

2012. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
OKJ-s tanfolyam, nagyon sok pénzt belefektettem, de nagyon sok mindenre nem tanítottak meg sajnos. Szégyellem is, hogy ezt tanultam és tanácsokat kell kérnem:( Köszönöm szépen a választ!
2012. dec. 9. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az okj az alapképzés. az alapokat tanítja. a körömágyhosszabbítás nem tananyag. nem mellesleg, sok okj-s oktatónak kb lövete nincs a körömépítésről.
2012. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azzal tisztába vagyok, hogy továbbképzésekre kell járni, de ő 15 éve csinálja ezt a szakmát akkor elvárom, hogy ne úgy tanítsa meg nekem, hogy az csak is rágott körömre való :S
2012. dec. 9. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
no, aki 15 éve csinálja, pont az nem tudja, mert ugyan tanítja, de csak azt, amit kötelező. szakmailag attól még általában nulla.
2012. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos ebben az is bennelehet hogy ha akarsz tudni valami többet, vegyél magántanórákat pl. stb.stb. (nem tudom hol szokás ez, de 1-2 helyen biztos direkt csinálják igyx
2013. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az okj tananyag az egy államilag kitalált dolog, azért csak pár hónap a tanfolyam, mert más nem fér bele, csak az alap. Nem kell itt mögé látni sok mindent.
2013. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!