Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az ideál változás annak a...

Ez az ideál változás annak a jele, hogy már férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban, de talán még 18 évesen is imádtam a festett pirosas vörös hajú nőket. A szőkéket kifejezetten utaltam.

Most viszont a vörösből a világosabb, az ilyen picit róka vörös, illetve a természetesebb vöröst imádom, és most mar a szőkéket is imádom.



2012. dec. 11. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, annak a születés a jele.

Szerintem amúgy minden természetes hajszín jó, nincs ennek köze ilyesmikhez.

2012. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ugy értem, hogy érett férfivá válás.
2012. dec. 11. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyen kérdések fogalmazódnak meg benned, addig nem beszélhetünk férfivá válásról.


(Egy igazi férfi nem a hajszínnel foglalkozik.)

2012. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. nem attól fogsz férfivá válni hogy szereted a szôkéket és hogy mostmar a természetes vôrôseket .
2012. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra akarok kilyukadni, hogy azért változott-e az ideálom.

Egyébként aki itt leolt, elmondom h hajfetisem van, főleg a vörössel. Szóval ezért beszélek ennyit a hajrol.

2012. dec. 11. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. az ember ízlése változik, finomodik, sok köze nincs a férfivá váláshoz. egyszerűen ahogy halad az idő, megtalálod a stílusod, ideáljaid stb.
2012. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfivá váláshoz semmi köze annak hogy más hajszínek tetszenek.És addig amíg ilyeneken agyalsz addig nem leszel érettebb.Majd akkor ha nem a hajszín fog számítani.
2012. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!