Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az ÉLETEMMEL?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az ÉLETEMMEL?

Figyelt kérdés

Egy fiatal férfi vagyok a sok közül.


Úgy érzem, totál kiábrándultam, szóval szerelmi csalódásom van, egy lány miatt,akiről hónapokig azt hittem,h szeret,de most elutasított:(,egyszerűen úgy tesz mintha én nem is lennék,próbáltam beszélni vele erről,utalni rá,h ez nekem rosszul esik,de úgy látom,pont ez a célja,h elmarjon maga mellől,és sikerült is neki,mert annyira negatív lett velem,h teljesen kiábrándultam belőle. Régen mindig mosolygott,a szemembe nézett,és jól éreztük magunkat együtt,ő adott nekem erőt mindenhez, most meg már a szemembe se néz. Igazából nem is az a rossz,h már nem foglalkozik velem, az még a kisebb gond,hanem,h most már én sem érzek iránta semmit,egyszerűen kiölte belőlem a szeretet,és már ha akarnám,se tudnám szeretni.:/ Most úgy érzem,végem van, nagyon rossz érzés.

Amíg neki udvaroltam,volt célom,tele voltam sikerekkel,szerencsém volt az élet minden területén,csak azért mert éreztem,h ő szeret. Minden erőmet ebből merítettem,és mindent el is tudtam így érni,tele voltam önbizalommal...


És most,hogy ez megszűnt,teljesen kifordultam önmagamból,és pont az ellenkezője vagyok, totál végem van,semmihez sincs kedvem,semmilyen célom nincs,nagyon rossz érzés. Érdekes eset vagyok,mert nekem nem is az a legfontosabb,h engem szeressenek(mert ilyenre még soha nem is volt példa,nem is tudom,h az mit jelent, mivel rossz ember vagyok alapjába véve),hanem,hogy én szerethessek valakit. És ha van valaki akit szerethetek,akin segíthetek,akiért tehetek valamit,attól boldognak,jobbnak érzem magam,és ez ad nekem erőt mindenhez,ilyenkor előjön a jobbik énem,és mindenkivel pozitív vagyok.

Ha ez nincs meg,akkor elképesztően öntörvényű,makacs,önző,bunkó,és agresszív tudok lenni az emberekkel,és csak jobban fognak utálni. Az a baj,h nem tudok jól szeretni,mert vagy túlságosan szeretek valakit,vagy épp ellenkezőleg,túlságosan utálom,és mindkettővel csak elmarom magam mellől az embereket.

Pedig azt mondják,h milyen jó pasi vagyok,meg milyen jóképű,meg h még van pénzem is...bla bla bla...stb. Sosem értik,h miért nincs,nem volt normális hosszútávú kapcsolatom.:/



Valaki segítene,nagyon megköszönném,hogy lehet ilyenkor talpra állni,mit kéne tenni. Mert most jelenleg az egész világot gyűlölöm,senki sem érdekel,csak magammal törődök,és nincs senki akit szerethetek, csak önmagamat,ezért viszont nincs célom,és így a sikereim el fognak tűnni,és el fogok süllyedni a vesztes szemétládák mocsarába...


Mi az első lépés?


Szépen kérem, csak komoly válaszokat,mert nem vagyok valami jó állapotban,legalább ne rontsatok a helyzetemen.

A komoly,jó szándékú ,és segítőkész válaszokat,előre is nagyon szépen köszönöm!


2012. febr. 21. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
lődd le magad
2012. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vnas00000 ***** válasza:

ennyit se olvastam még..nah de mind1

sztem próbáld meg elfelejteni és keress másij csajt és udvarolj neki. :)

2012. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az élet nem egy romantikus dráma. Nőj fel és ne hisztizz.
2012. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,erre gondoltam én is,csak sajnos azt veszem észre, h még ha úgymond szeretem is a lányt,az sem őszinte szerelem, csak a saját önzőségem,mert ha már a lányon nem érzem h szeretne,akkor már én se szeretem őt.
2012. febr. 21. 09:21
 5/12 anonim ***** válasza:
"elképesztően öntörvényű,makacs,önző,bunkó,és agresszív tudok lenni" - Bocsásd már meg magadnak, ha valami fáj. Nem lehetsz mindig te a legerősebb. Persze nehéz ez, egy büszke embernek főleg. Sosem sírsz, ugye?
2012. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk viselkedj férfiként,ne írj egy szerelmi regényt ide,mint egy nő. Ne panaszkodj egyfolytában,állj a saját lábadra,ha a nők nem vesznek komolyan,te se vedd őket komolyan,legyél olyan mint a méh,porozd be az összes virágot azt jó napot.
2012. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az alap hozzáállásod nagyon rossz.


"És ha van valaki akit szerethetek,akin segíthetek,akiért tehetek valamit,attól boldognak,jobbnak érzem magam,és ez ad nekem erőt mindenhez."


"Mert most jelenleg az egész világot gyűlölöm,senki sem érdekel,csak magammal törődök,és nincs senki akit szerethetek, csak önmagamat,ezért viszont nincs célom."


Amíg mástól várod el, hogy célt adjon az életednek, addig soha sem fogod megtalálni a saját célod. Fojtogató lehet a másiknak, akire ennyire támaszkodnak. Soha ne másban keresd a saját életed értelmét, mert az látod mit szül: labilitást, bizonytalanságot, hiányérzetet. Tessék megtanulni viselkedni, és magadban felfedezni az értékeket. Amíg a saját értékeid nem látod, saját céljaid nincsenek, addig mi alapján várod el, hogy más ezeket felfedezze benned?


Ahhoz, hogy megtanulj egy hosszú távú kapcsolatban élni, előbb meg kell tanulnod egyedül élni.

2012. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem azért írok ide "szerelmes drámát" mert én ilyen anyámasszonykatonája lennék, nem sajnáltatni akarom magam. Egyszerűen csak változtatni akarom a jelenlegi életemen,és mindezt azért írtam le,h ebben segítsetek,ha tudtok.

Előbb talán jobb ha csak kisebb célokat tűzök ki magamnak,de mik lehetnek ilyen kisebbcélok,milyen apró jó cselekedetek vannak, legyek kedvesebb az emberekkel?

2012. febr. 21. 09:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyedül fenét sem ér az élet, mindig a külvilág adja az értelmet és a célokat nekünk. Ha csak és kizárólag magunkank élünk, akkor begyöpösödünk és nem leszünk képesek nyitni mások felé, illetve csak felszínes kapcsolatok tárházát mutatjuk. A kérdezővel egyet értek abból a szempontból, hogy a mélyen érez, az vagy nagyon tud szeretni, vagy nagyon tud utálni. langyos víz e tekintetből nem létezik. Akiknél igen, annak teljesen mindegy, hogy ki van mellete...
2012. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a baj tényleg, hogy a saját magad hozzáállásán kellene változtatni. Ha már saját magadban felismered a hibát, akkor az egy előny, de édes kevés, ha elfogadod azt, hogy "jó, de én ilyen vagyok". Az emberek egy idő után nem szeretik, ha függnek tőlük, fojtogató, zavaró. Lehet, hogy a lánynak is ez lett rossz nem?


Az a baj szerintem is, hogy nincsenek egyéni céljaid, mindig valaki mástól várod a forrását. Valaki személy kell neked ahhoz, hogy fontosnak érezhesd magad. Én azt tudnám javasolni, hogy keress magadnak egy olyan hobbit/elfoglaltságot (nehéz megtalálni), amiben jól érzed magad.


28/n

2012. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!