Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak körében miért lett...

A férfiak körében miért lett divat a metroszexuális kinézet?

Figyelt kérdés

A suliba rengeteg embert látok akiknek ecsetfeje, meg a szemébe lógó haja van, a mellkas alsó részéig kivágott felső amiből látszik a borotvált vagy teljesen csupasz mellkasuk. Én jobban szeretem a sima nem V nyakú felsőket, a nadrágot se szeretem lehúzni a seggemig a hajam meg egyszerűen szoktam lenyíratni nem mintha divatbemutatóra mennék. A mellkasom és a hasam szőrös. Gyerekkoromba ámuldozva néztem a Chuck Norris akciófilmeket és őt(és a hasonló embereket)állítottam példaképnek mint a férfiasság megtestesítője. Manapság ez a divat és a lányoknak ez tetszik?!

Szerintetek mi lenne a legjobb? bizonyos szinten alkalmazkodni ezekhez a dolgokhoz, még annyira nem is tetszenek?

18f



2012. dec. 15. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Neked adok igazat: a szőr a férfiasság jele, hozzátartozik a férfihez. A szőr nélküli ember olyan, mint a meztelen csiga :D
2012. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

nehogy alkalmazkodj "ezekhez"....

én sem értem miért jó ez a divatot követni(hála a jó égnek az én iskolámban ilyennek nincsenek).Én még szerencsére abba a kevesebb százalékba tartozom ,akiknek az igazi férfiak jönnek be!

Kitudja egyébként miért lett divat,én a divatot sohasem értettem. Régen is voltak divatok(nem csak öltözködésben) csak nem ilyen undorítóak.

2012. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj, te kivétel vagy, aki hamar szőrösödött, mert a legtöbb fiúnál a mellkasszőrzet csak 18 után kezd nőni. 20 után is még simán fejlődik, még akkorra sincs teljesen kialakulva. A hasi szőrzet ugyanez.

Szóval nem tudhatod hogy fognak kinézni pár év múlva.


Amúgy mi az az ecsetfej? :)


Különben pedig jó valamilyen szinten követni a trendet, mert úgy népszerűbb is leszel.

A lányoknak pedig manapság a finom, udvarias fiúk tetszenek, és ez a lágyság, kedvesség akkor jó, ha külsőségekben is megnyilvánul. Tehát fontos az összhang. Az látszódjon kívül is, ami belül van, és úgy nem ér minket nagy csalódás ismerkedéskor.

Ha tőled távol áll az igazi úriember stílus, akkor ne variáld át ilyenre a külsődet, mert csak disszonáns képet fogsz mutatni. De tudd, hogy manapság nem a keménylegények a nyerők.

2012. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áh nem vagyok én olyan kemény legény. Normális ruhákat hordok. Átlagos a testalkatom, csak férfi ideálnak hoztam fel példaként azt a CN dolgot. :D
2012. dec. 15. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Az lenne a normális, amit Te írtál. Csak ezeka férfiak?! azt hiszik magukról, hogy nagyonmenők, pedig ha meglátok az utcán egy ilyet ránézek és elmosolyodk az bizony nem azért van, mert annyira tetszenek nekem, hanem annyira gáz, hogy muszáj nevtnekm rajtuk :D
2012. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Neked van igazad és én is utálom mikor valaki fiú létére ilyet csinál magából. 15l
2012. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy mellesleg én a kemény (rocker-vagy olyan stílusú)csávókat bírom (utolsó voltam) :)
2012. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez lenne az ecsetfej? :D

[link]

2012. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
körülbelül de én a kicsit durvább verzióra gondoltam mikor a hajszálak és a fejből derékszöget zárnak be oldalt pedig nagyon rövid
2012. dec. 15. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Mert ezt sugallja a média, valamint a fogyasztói társadalom elvárása, hogy fogyassz-fogyassz fogyassz.

Attól fogyasztói társadalom, hogy az emberek megvesznek olyan dolgokat , amikre nincs szükségük.


Am nem mindenkinek jön ez be, bár terjed ez a tendencia, de azért, látni kivételeket is.

2012. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!