Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más akarok lenni, unom magam,...

Más akarok lenni, unom magam, hogy változtassak a külsőmön/belsőm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon unom már a kinézetem ... 16 éves vagyok és igenis jól szeretnék kinézni ! Anyum nem engedi hogy fessem a hajam (amúgy meg barna hajam van vállnál egy kicsit tovább ér) de azt megengedi hogy levágassam de én se tudom hogy mienre. Az öltözködésemen is szeretnék változtatni. Eléggé unalmasnak tartom a kinézetem ha a tükörbe nézek. Igazából nem tudom mert kb. ilyen punk kinézetet szeretnék (semmi fültágító vagy félig leborotvált haj vagy ilyesmi hanem csak mittom én ilyen bakancs meg kockás gatya meg ilyenek) meg nem is tudom mit kezdjek magammal annyira elhatároztam hogy kezdek a külsőmmel valamit de nem tudom mit. És szeretnék az a lány lenni aki ha bemegy a suliba mindenki rá néz hogy nem csak ja igen 10.-be jár asszem ... hanem hogy azt mondják rólam hogy állati vagányul néz ki ez a csaj. Kérlek írjatok hogy milyen irányba meg hogy esetleg kinézetileg/frizura/smink/viselkedés ... meg hogy mit változtassak magamon. Amúgy most meg hogy tudjátok miről indulok ... kötött pulcsiba járok trapézgatyával !! Szóval értitek a problémám :/

2012. nov. 29. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval naggyából ilyen Avril Lavigne stílus jönne be !!
2012. nov. 29. 16:50
 2/6 anonim válasza:
100%

a vagányság, egyediség belülről fakad. csak azt tudom ajánlani, hogy alakítsd ki a saját stílusod, mert az lesz az igazán hozzád való, nem az, amit a netről összeszedsz.

persze ez nem jelenti azt, hogy ne tartozhatnál valamely szubkultúrához, de tényleg, próbálj meg nem elveszni a részletekben. :))


vásárolj olyan ruhát, ami kifejezetten neked tetszik, jól áll rajtad, jól érzed magad benne. hiába mondjuk, hogy a punk lányok szegecses övet hordanak tépett farmer miniszoknyával és x soros bakanccsal, ha az egészet nem érzed magadénak. :) ha úgy érzed, csinálj magadnak karkötőket, szaggasd meg a farmereidet stb, tudomisén!

akkor fogsz jól kinézni, ha elégedett vagy önmagaddal.

2012. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. nov. 29. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül ezen az oldalon! [link]
2012. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
ha "punkul" akarsz kinézni, ne csak kinézetre legyél az. a divatpunkokat utálják!
2012. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hali, én 7.-ben elkezdtem punk.és metálzenét hallgatni, és onnantól kezdve kezdtem el bőrkabátot, láncokat, szegecseket és egyebeket hordani, az előtt pedig teljesen átlagosan néztem ki. Úgy csináltam, hogy először az alap cuccokat (ruhát, cipőt) váltogattam le apránként feketére, menőbb kinézetűekre. Aztán mikor ez megvolt, jöttek a kiegészítők, mint például a szegecses karkötők stb. Most 9.-es vagyok és ez alatt a 2-3 év alatt annyit sikerült változtatnom, hogy senki se emléxik, milyen voltam előtte. Most elég durván nézek ki, pedig teljesen más voltam. ;)
2012. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!