Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem ma egy magassarkút,...

Vettem ma egy magassarkút, túl magas vagyok benne?

Figyelt kérdés

Kb. 175cm vagyok a magassarkúmban pedig 182cm körül.

Azért vettem meg, mert elegem van abból, hogy azért mert magas vagyok nem hordhatok olyan cipőket amik tetszenek nekem... De itthon felpróbáltam és elbizonytalanodtam. Tényleg nagyon magas vagyok benne.

Ami a legjobban zavar, hogy a barátaim, osztálytársaim így is sokkal alacsonyabbak nálam, vagy max. egymagasak vagyunk hát akkor most mi lesz..?:( Ti mit csinálnátok a helyemben?

16/L


2012. dec. 16. 22:24
 1/5 Quorra ***** válasza:

Én is 175cm magas vagyok, és hordok magassarkút. Nem érdekel, hogy 180cm körüli leszek akkor, sőt, élvezem. Élvezd te is!

20L

2012. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

180 magas vagyok, és legtöbbször magassarkú van rajtam most télen, amiben kb 187-88 centi vagyok. rettegtem első reggel bemenni a suliba, de olyan gebe vagyok hozzá, hogy a nálam így egy fejjel alacsonyabb fiúk megdicsértek, hogy úgy nézek ki, mint egy modell és milyen jól áll. szívesen hordom, körbekérdezgettem azért, de csak azt a választ kaptam, hogy teljesen jó. és szerencsémre sok magas ember akad körülöttem, akik legalább a magassarkús énemmel egymagasak. nőiesebbnek érzem magam benne, és megnőtt az önbizalmam attól, hogy csinosabb vagyok.

amúgy meg a magassarkútól nem leszel magasabb, hiszen mindenki látja a sarok méretét, tudják, hogy nem magadtól nőttél ekkorára.:)

ha tetszik, hordd bátran! attól még, hogy magas vagy, nő vagy, hordhatsz gyönyörű cipőket!

16L voltam, és bocsi a kisregényért :D

2012. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha egy lány magasabb nálam. 181 cm vagyok, sztem sok lenne
2012. dec. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hallod látja mindenki h nem te vagy aaaaaannyira magas hanem a cipő. szerintem bátran vedd fel :)
2012. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ma felvettem a cipőt és nagyon jól éreztem benne magam:)) kihúztam magam és örültem, hogy rádobtam még egy lapáttal a hosszú lábaimra. imádom, hogy végre nőnek érzem magam:)
2012. dec. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!