Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondta nekem egy lány...

Azt mondta nekem egy lány hogy ha pl. este melltartó nélkül alszol akkor hogy szabadon vannak a melleid nincs leszorítva ezért jobban fognak nőni. Ne nézzetek ostobának kérlek a kérdés miatt, de ennek van egyáltalán valami valóságalapja? :O

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges,hogy mindig van rajtunk melltartó,én általában este le szoktam venni.Hogy jobban fog nőni azt nem tudom.
2011. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
meghalnék ha este melltartóba kellene aludnom... egyébként én is hallottam hogy így jobban nőnek... ha épp olyan ruhába vagyok napközben akkor kb. ilyen félévente otthon egy nap csinálok olyant hogy nem veszek fel :)
2011. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is le szoktam venni estére. és valóban nem egészséges, ha mindig rajtad van.

megnőni pedig nem fog. azért kell "leszorítani", hogy öregkorodra ne lógjon ott a semmibe, mint a boci tőgye.

2011. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ava87 ***** válasza:
100%

Egyáltalán kinek jut eszébe melltartóban aludni? Mármint biztos akinek nagyon nagy mellei vannak, annak talán kényelmesebb, de most átlagos mellméretről beszélek.

Nőni mondjuk nem ettől fog. Akkorára nő, amekkorára tud, de ez genetika.

2011. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak a csajok melltartóban aludni, már csak azért sem, mert rohadt kényelmetlen, meg nem is egészséges állandóan hordani. Ha nem megyek sehová, csak itthon punnyadok egész nap, akkor se szoktam hordani, mert minek? Nem zavar.

Ettől nem nő gyorsabban.

2011. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!