Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az a csaj, aki. (bővebb...

Milyen az a csaj, aki. (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
jól néz ki, jól öltözik, jó cuccai vannak, sok barátnője és barátja van, a fiúk is szeretik. Mi lenne az első gondolatod róla?

2012. dec. 20. 16:48
1 2
 1/12 tetris ***** válasza:
59%
Én nem nézek ki jól, nincsenek jó cuccaim, nincs sok barátnőm, és a férfiak sincsenek oda értem. Első gondolatom a kérdésben szereplő csajról? .. hogy dögölne meg...!
2012. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Azt hogy egy újgazdag csaj, akinek telik mindenre, és valamennyire szerencsés külső adottságokkal rendelkezik.
2012. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
anyuci apuci kedvence
2012. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
első :DDD
2012. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

apuci anyuci kedvence f@ szt

RIB@NC

2012. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Attol fugg h milyen korokben mozog a csaj, es hogy az o maga stilusa milyen.
2012. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ebbe a leírásba sok mindenki belefér, én is ilyen vagyok. És ez az osztályomban pl. minden második lányról elmondható. Már ha jó cuccok alatt azt érted, hogy jól néz ki, nem pedig azt, hogy a legmárkásabbak. Nem értem miért lenne valaki ezektől ribanc, újgazdag, vagy apuci-anyuci kedvence. Én szülinapomra, karácsonyra kérek ruhákat, sminkeket, ékszereket, nyáron dolgoztam, ebből a pénzből is ezeket vettem, zsebpénzem is nagyrészt ilyesmire kötöm. Most inkább vennék drogokat, vagy miért baj ez? És igen, népszerű vagyok, mert nem vagyok egy antiszociális vadállat. Nem értem, miért fáj az egyeseknek, ha valaki próbál jól kinézni, és boldog lenni. 16l
2012. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy biztos sok irigye van.
2012. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy rengeteg rosszindulatú megjegyzést kap - ismeretlenül. Oh, hát nem igazam volt? Elég elolvasni a kommenteket.
2012. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

SEMIT, mivel nem ítélek meg embereket anélkül hogy ténylegesen ismerném őket (alap szabály)

16/F

2012. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!