Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek illik egy 21 éves...

Szerintetek illik egy 21 éves anyukának csajosan öltözni?

Figyelt kérdés
a pici babám 6 hónapos,én meg most államvizsgázom majd:)no és a gondom:én szülés után fogytam 18kg ot(nem fogyózom,csak sportoltam a babucit persze sose hanyagolom,amíg alszik addig.Most 52kg vagyok,szülés előtt 60vtam:)járok kozmetikushoz,fodrászhoz(nem költök el 100.000ftot,csak hajat vágatok,és arckezelés a kozmetikusnál:5000ft/hó)és a ruhatáram se cseréltem le komolyabbra.És itt nem lakkcsizmára kell gondolni,hanem pl van mesefigurás pulcsim,ilyesmi.No és azt mondta 2 szomszéd hölgy,hogy jó dolog ha tetszeni akarok a férjemnek,de csak nem kéne platinaszőke hajjal járkálnom,meg annyit szépítkezni,mert már nem az a fontos,hanem a gyermekem.Meg eljárogatunk a párommal baráti társasággal nyáron pl.szalonnát sütni,sőt néha elegyünk fiatalos helyekre is(pl.egyetemi bálok,koncert stb)kb.kéthetente.A picire akkor anyum vigyáz,aki mindig szívesen van vele,de nekem meg az apukájának is a kislány az élete.csak nem akarjuk h a kapcsolat ellaposodjon...vagy túl önzőek vagyunk?nekem anya sose járt el apuval régen,meg nem költött magára,de azt mondta már bánja.szóval nem tudom h jó anya vagyok e ,lehetek e emelellett:(bocs h hosszú lett

2012. dec. 20. 03:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így tökéletes! Ne foglalkozz hogy mások hogy irigykednek az alakodra, a férjedre és a babádra :)
2012. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Amig nem hanyagolod el a gyereked addig szerintem minden belefér.
2012. dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)nem tudom,mit tehetnék h mások is elfogadják,mert rosszul esik mikor célozgatnak arra h az asszony helye otthon van és ilyesmi.
2012. dec. 20. 06:45
 4/20 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok velem,ismeretlenül is:)az amúgy lehet gond hogy én pici faluban élek(pont a babuci miatt h míg pici jó levegőn éljünk,stb)és itt ez az idősebbeknek szokatlan és az ilyet h futás,aerobick "úri hunctságnak" tartják.Anyum is emiatt veszett össze a barátnőjével,miattam,mert a barátnője mondta h anya "regulázzon meg"mert szerinte h még otthonra is kiöltözök az nem emberi,meg h elköltöm a baba elől azösszes pénzt(nem tudom,a futás mért lenne pénz meg az h netről nézem az aerobickot)de...mind1 ezek szerint nem baj amit csinálok:)
2012. dec. 20. 06:51
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

a sok h.lye banya foglalkozzon magával. Nekem 32 évesen is van igényem arra, hogy nő legyek és külön időt töltsek a férjemmel. A gyereknek az a legjobb, ha a házasságotok szuper és a szülei boldogok, az jelenti neki a biztonságot!!!

Nagyon helyes, hogy adsz magadra és nem savanyodsz be! Attól te még nő vagy, a férjed meg férfi, hogy van egy gyereketek. Anyám havonta látogat minket, de mindig küld, hogy menjünk olyankor szórakozni, sőt a mamám, aki már 100 éves lenne, anyut is mindig küldte fodrászhoz, amikor meglátogatta, nem mai dolog, hogy az anyuka is ember és vannak szükségletei.

Szerintem nagyon jól teszed magad és a házasságod érdekében is, hogy ennyi időt szánsz magadra, a baba nem fog hiányt szenvedni ettől.

2012. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne haragudj, de elég fura helyen laksz :D

Én 42 elmúltam, 3 gyerekem van, amit a kutya meg nem mond, mert törődök magammal. Sőt, az anyám, aki 66 éves, ő is. Mindig is fontos volt, hogy hogy nézünk ki, mert attól, hogy az embernek gyereke van, nem kell, hogy eltemesse magát, sőt, nem kell mosogatólé szagúnak sem lennie, sőt, az otthonka is már rég kiment a divatból.

Úgyhogy hajrá, nem csinálsz semmi rosszat. A gyerek nem jelenti azt, hogy élve el kell, hogy temesd magad.

Meg aztán az ilyen ostoba károgók mit mondanak, ha anyuci slampossága miatt apa netán elhúz olyan helyre, ahol a nő nem pelenkaszagú?

Semmi közük hozzá. Te meg tojd le nagyívben, ki mit mond.

2012. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, 55 éves vagyok, tehát nem a tini korosztály.


Az, hogy adsz magadra, otthon is csinosan öltözöl, rendszeresen jársz kozmetikushoz, fodrászhoz, sportolni, szerintem nagyon helyes (természetesen, amig nem megy a megélhetés rovására - ez NEM rád vonatkozik, csak általánosságban). Ha egy nö (de a férfi is) amiatt elhanyagolja magát, mert "elkelt" meg gyereke van, az ne csodálkozzon, ha a kapcsolat ellaposodik, és tönkremegy.


Az meg, hogy sokan fennakadnak ezen: olyan ember mindig lesz, akinek valami nem tetszik, ha mindig másodra hallgatsz, akkor csak állandóan idegeskedhetsz és emellett még jól sem érzed magad a saját börödben.


A férjeddel közösen (meg esetleg anyukádat is bevonva) döntsétek el, hogy szerintetek mi a helyes, nektek mi a fontos, és aszerint éljetek. A többiekkel ne foglalkozzatok, nem kell mindenki véleményét elfogadni.


A németben van egy mondás, leforditva ennyi: mit érdekli a tölgyfát, ha a disznó hozzádözsölödik - és annyit jelent, hogy a lényegtelen dolgokkal, emberekkel nem érdemes foglalkozni.


Ne hallgass ezekre az emberekre, hanem maradj olyan, amiyen vagy. A picinek is sokkal jobb, ha csinos, ápolt és elégedett anyukája van.


Minden jót kivánok nektek.

2012. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...igen,elég kicsi helyen lakunk (1000fős falu).tudom h butaság mindig más véleményére adni,de sajnos ez az én jellemhibám,hogy ilyen agyalós vagyok:)de most nagyonjó h páran megerősítettek,hogy nem vagyok rossz emiatt.
2012. dec. 20. 08:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
még 30 évesen se gond nem hogy 21 évesen. Sajnos tényleg az lehet a gond hogy egy begyöpösödött faluban élsz. Ne törődj velük. Sok nőnek épp azért megy tönkre a házassága kapcsolata a gyerek után mert nem szakad le róla a melegítő és teljesen elkényelmesedik. megszünik nőnek lenni, már csak anya módban működik. A párja pedig nem egy anyába szeretett bele hanem egy nőbe. TErmészetes hogy ha anya lesz valaki akkor már ritkábban öltözik ki ilyesmi de néha kell az is. Rendben vana hozzáállásod.
2012. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Csak így tovább mindent, ne foglalkozz a sok primitív barommal! :)
2012. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!