Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem értem, mért azokra a...

Nem értem, mért azokra a nőkre mondják, hogy "nőies nők", akiken van kicsi súlyfelesleg?

Figyelt kérdés
Szerintem szép,h egy nő nem deszka és nem zörög,de én a 170cm-mel és az 55kg-mal is totál nőies nőnek érzem magam. Értem én,hogy voltak korok,mikor a teltebb nők voltak a női ideálok,mondjuk ma már nem tudom,mi a trend ,de attól még,hogy rajtam nincs felesleg,még nőies nőnek érzem magam :)! Érti ezt valaki?
2012. dec. 25. 03:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
én sem :D fiú vagyok, nekem 50 kilóval is tetszenél :) de kövérebb ne legyél :D ez még jó :)) mondjuk én se vagyok vmi súlyos.. izmos vagyok, szálkás de vékony is és vmiért könnyű oO :D nem tudom mi olyan könnyű bennem, lehet h a csontjaim :D és nem szeretnék pl 55kg-nál nehezebb lányt:D
2012. dec. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak az alkatra mondják, miszerint nem "fiús" vagy "gyerekes", tehát nőies. Ettől valóban nem leszel kevésbé nőies, hiába vagy vékonyabb. De átlagos, súlyfeleslegtől mentes testalkatú nőkre is hallottam már a nőies kifejezést, ha megvolt hozzá a formája, alakja is hozzá.
2012. dec. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát de pont ez az,én sem vagyok se fiús se gyerekes :D Ezért nem értem ezt a meghatározást!
2012. dec. 25. 05:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs rá jobb szó, azért. Ha valakinek van némi súlyfeleslege, de van dereka, alakja, azoknál hangsúlyosabbak a nőies formák, mint vékonyabb társaik esetén. De ettől egy vékonyabb nő sem lesz nőietlen, az biztos. :)
2012. dec. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Mert a nőies forma nem izmos, vagy csontos, hanem lágy, gömbölyded.
2012. dec. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok. Egy kockahasú, nagy bicepszű nőre egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy nőies! Se olyanra, akinek messziről látszanak a bordái!
2012. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
* kockás hasú. Bocsánat!
2012. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja értem amúgy miről beszéltek.Mondjuk én kifejezetten vékony vagyok,de van fenekem,van csípőm,vannak melleim szóval ezért nem pontos szerintem ez a "nőies" megfogalmazás :)!
2012. dec. 25. 08:57
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Megint az előző vagyok. Azért az sem árt, ha van egy kis pocija egy nőnek. :)
2012. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát figyi,szerintem ez teljesen ízlések és pofonok kérdése! Hidd el,én nem küzdök azért,hogy lapos hasam legyen,inkább azért harcolok,hogy még vagy 5-7 kilót hízzak és én is "nőies" nő lehessek,de hát a genetika ellen nem nagyon lehet tenni :). Szerintem is csinibb az a nő,akin van mit fogni,mit meg nem adnék ezért,ha én is ilyen lehetnék,de hát sajna én nem vagyok ilyen :).
2012. dec. 25. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!