Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyfelesleg, kicsi...

Nagy súlyfelesleg, kicsi akaraterő. Hogy lehet így fogyózni?

Figyelt kérdés
Tejesen e vagyok keseredve. Sehogy sem megy ez fogyás. Nem egy tini vagyok 3 kiló felesleggel, hanem egy 25 éves nő. 160cm és 128kg vagyok. Az egész életem a fogyókúráról szól, de lemegy 7-8 kiló, visszajön 10, ezért tartok itt. Annyira nincs akaratom, hogy ez már brutális. Szinte kényszert érzek, hogy egyek. Rám jönnek falási rohamok, gyakran ilyenkor ingerült is vagyok. Orvosnál voltam, de szerinte lelki eredetű a probléma. Hová, kihez forduljak? Valaki hasonló cipőben?
2011. jan. 1. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológus. De szerintem tudod ezt magadtól is.
2011. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Da puta madre ***** válasza:
50%

Felesleges kérdés....

Te is tudod mi a baj, miért nem megy. Puha vagy egyszerűen.

Ha magad szerint ennyit nem érdemelsz, akkor zabálj. Azzal biztos jutsz valahova.....

Megvan magadról a véleményed, még sem változtatsz. Pofán köpöd magad!

2011. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze, nyugodtan lelehet szólni, de nem ez a kérdés..
2011. jan. 1. 16:28
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ragaszd ki a fényképed a hűtő ajtajára, és bármikor benyúlsz egy kis kajáért az jusson eszedbe, hogy ennél is lehetsz kövérebb. Egyél sok nyers zöldséget, étkezés előtt meg igyál meg egy jó nagy pohár vizet, Az egy kicsit eltelít, így kevesebbet eszel. Este 5 óra után pedig semmit se egyél, csak vizet igyál!
2011. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába csinálsz bármit, amíg nem a fejedben dől el.

Én 117 kg voltam amikor teljesen megváltozott a magamról alkotott képem.. Előtte úgy gondoltam, hogy annyira nem vészes, meg szép nagyok a melleim, stb...

Hirtelen egyik napról a másikra belenéztem a tükörbe, és egy disznót láttam.. Azóta nincs semmi, ami megállíthatna.


Nézz tükörbe szerintem, nézd az egész tested, hogy mekkora hasad van, mekkora a combod, mennyire kifáradsz mindentől, szinte semmilyen ruha nem áll jól, mögötted kiröhögnek...


Sok sikert..


16/L

2011. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
te is csak egy gyenge ember vagy sok közül
2011. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

16:41 vagyok

Amúgy ha akarod, beszélgethetünk msn-en vagy e-mailben, segítek ha akarod...

2011. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Da puta madre ***** válasza:
Igen is leszóllak... De nem azt, hogy kövér vagy... Azt, hogy tudod mit kellene tenned, de nem teszed, közben meg panaszkodsz. Mit vársz, hogy mindenki megsajnáljon, mert akkor lefogysz úgy, hogy nem is teszel semmit??? Neked kell ellene tenned. Az emberek többsége szívesen segítene neked, de minek, hiszen te írod, nincs akaraterőd.
2011. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Komoly kérdés: főzni tudsz?


Tréningre gondoltál már?


Én lehet, hogy most fogok összehozni egy ilyen "tábort" az olyan nők részére, akiknek nagy problémájuk van a súlyukkal, illetve akik nem képesek lefogyni.


Nyugodtan írj privit. Lehet, hogy segíthetek?

2011. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De teszek érte kedves kötözködő, mert ha elolvastad volna a kezdő topikom, akkor te sem írnál ilyen butaságot.

"Az egész életem a fogyókúráról szól, de lemegy 7-8 kiló, visszajön 10, ezért tartok itt."

"Orvosnál voltam, de szerinte lelki eredetű a probléma."

Egészségesen táplálkozom, 8 évig úsztam, jojo effektusban szenvedek, viszont ha rám jön ez a "roham", akkor kinyitom a hűtőt és eszek. El lehet ítélni emiatt, nem kérek senki sajnálatából sem, csak nem tudom erről a falási rohamról hogy szokjak le. Ez olyan, mint másnak a cigi vagy a drog. Nem tudom miért van, de kell, mindig úgy érzem.. Van párom, gyermekem, családom(ők erről mit se tudnak), szakmám, viszont gyermekként nagyon szegények voltunk. Valami köze pszichésen biztos lehet hozzá, de nem tudom, hogy pszichológushoz, pszichiáterhez vagy kihez forduljak?!

2011. jan. 1. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!