Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem értem, mért azokra a...

Nem értem, mért azokra a nőkre mondják, hogy "nőies nők", akiken van kicsi súlyfelesleg?

Figyelt kérdés
Szerintem szép,h egy nő nem deszka és nem zörög,de én a 170cm-mel és az 55kg-mal is totál nőies nőnek érzem magam. Értem én,hogy voltak korok,mikor a teltebb nők voltak a női ideálok,mondjuk ma már nem tudom,mi a trend ,de attól még,hogy rajtam nincs felesleg,még nőies nőnek érzem magam :)! Érti ezt valaki?
2012. dec. 25. 03:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Megint az előző vagyok. Én nem is szóltalak le Téged. :) Egyébként nagyon boldog karácsonyt kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szóltál le :)! Neked is Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 25. 09:07
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Testtatás, öltözködés, mozdulatok. Ettől is sok függ ám.
2012. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
kisugárzástól függ szerintem, nem testsúlytól. pl. van olyan ducibb nő akin nagyon jól állnak olyan ruhák is amik egy vékonyabbon nem, mert úgy tudják hordani, viselni tudnak egy nőies ruhát. Előzővel értek egyet. A normális önbizalom is nőiessé vonzóvá tesz. szerintem egy izmos nő is lehet nőies, szerintem ha van lehetősége az embernek tegyen a külsejéért mozgással is. Nekem még van, később nem tudom hogyan lesz, de ha látszanának a hasamon az izmok, inkább büszke lennék rá, örülnék neki hogy van eredménye :) bárcsak :)
2012. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőiesség nem testsúly függő. Egyik ismerősöm duci, mégis olyan jól öltözködik és olyan természetesen bájos kisugárzása van, hogy sokkal nőiesebb, mint a csontkollekció, "megcsinált" modellek.


"és nem szeretnék pl 55kg-nál nehezebb lányt:D"

Gratulálok, én pl. 1 méter 73 centi magas vagyok, ami 55 kiló alatt már kórosan soványnak számítana... A nőies alak marhára nem a testsúlytól függ, ráadásul sok függ a csontozattól is.

2012. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a kg határozza meg azt, hogy milyen az alkatod, lehetsz 60-65 kg-os hatalmas mellekkel és darázsderékkal, és fordítva.. ezért ostobaság az elsőnek a válasza. Ha megnézed a nagy divatikonokat, csak ,hogy említsek kettőt J Lo-t, Kim Kardashian, rajtuk is van bőven és mégis szexik :)
2012. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés azért merült ma fel bennem,mert egy cikkben olvastam a Voice versenyzői közt lévő teltebb nőkről,akiket,mint "nőies nők" emlegettek.
2012. dec. 25. 23:24
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nőiesnek nevezik azt, amikor van a nőnek melle, csípője, feneke. Azoknak a nőknek pedig ritkán van, akiken nincs egy dkg felesleg sem. Sztem ez a magyarázat :)
2012. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor én ezt cáfolom :)! Vékony vagyok és van mindenem,nem vagyok lapos,formás vagyok kifejezetten :D!
2012. dec. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!