Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul szedett szemöldök,...

Rosszul szedett szemöldök, mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Zavart hogy nagyon vastag volt a szemöldököm és túlbuzgón neki estem egy csipesszel. De nem tudtam hogy alúlról kell tépni a szálak és én fölülről téptem:/ és nagyon béna. Hogyan lehet normális mert fönt nem is nagyon bírom normálisan szedni hogy szép legyen :(
2012. dec. 26. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
alúlról kellett volna..:S küldj képet úgy könnyebb segíteni :)
2012. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos én is jártam már így, volt időszak, mikor szinte két vonal volt a szemöldököm :S

Hagyni kell magától visszanőni, és addig egyáltalán ne nyúlj hozzá (egy szálat se húzz ki!). Utána majd egy kozmetikus kialakít egy jó formát, és azt már könnyebb lesz kezelni.

A növekedés gyorsítására használhatsz ricinusolajat.

2012. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ömm itt van...de elég brutál. Bocsi hogy egy kicsit sz*r a kép:/

file:///E:/Dokumentumok/K%C3%A9pek/%C3%9Aj%20mappa/2012-12-26%2023.41.45.jpg

2012. dec. 26. 23:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nem nyitja meg a képet :SS
2012. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor nemtudom :/ lehet nem is baj..xdd a tetejét elkeztem hagyni visszanőni de így meg olyan csunya hogy nem kéne vele emberek közé menni. viszont ha kiszedem avval se megyek sokra :/
2012. dec. 26. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:
menj vele kozmetikushoz nagyon szépen rendbe fogja tenni neked :)
2012. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
töltsd a képet egy képfeltöltő oldalra, hogy betudd linkelni, mert így csak kimásoltad a helyét a számítógépeden. :D
2012. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, te sem vagy egy géniusz! Már csak azért sem, mert naívan behúztad a szövegmezőbe a képet, így az elérési utat tette be XD. Kb olyan mint ha azt mondanám hogy én két lépéssel az ajtó előtt vagyok.


Töltsd fel netre, aztán segítünk!

2012. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!