Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki a szemöldököm...

Hogy szedjem ki a szemöldököm hogy NE fájjon?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy nem fáj , sőt a tesómnak jó érzés [!!!]

De én kb. sírok közben!



2012. dec. 16. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

először próbáld meg hogy bekened krémmel,vagy nyálazd be tehát ne szárazon tépkedd.

Ha ez se válik be akkor fogj egy jégkockát és jegeld le előtte a területet.

Ha ez se válik be és még így se bírod,menj el szakemberhez ő gyors apró mozdulatokkal megcsinálja.

2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előtte krémezd be a szemöldöködet egy kis krémmel, mivel ez felpuhítja a bőrt. az újjaiddal jó alaposan feszítsd ki a bőröd, ott ahol szedni akarod, mivel minél jobban feszül annál kevésbé fáj. Vagy esetleg előtte kicsit jégkockával jegeld le, hogy ne érezd annyira

esetleg próbáld ki a szemöldök gyantázást, ez csak néhány pillanatig fáj ha kitéped,de sokkal több szőrt távolit el

2012. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én, miután kirántok egy szálat, megdörzsölöm azt a területet, ez elmulasztja a fájdalmat.
2012. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne akkor szedd, mikor menzeszelsz.
2012. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
borotváld le és pár hétf múlva elég durva "partiszemöldököd lessz" és nem fáj..
2012. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ne lassan húzd ki, hanem egy határozott mozdulattal rántsd ki a szőrszálat. Tudom, hogy félsz, és ezért nem megy gyorsan, de minél hamarabb kint van, annál kevésbé, és rövidebb ideig fáj. Egy idő után amúgy is megszokod.
2012. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan kell kitépkedni, és közbe mellette húzd a bőrt oldalra. Előtte be is kenheted jó vastagon hidratáló krémmel.
2012. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először vizes vattával paskold/dörzsöld át és utána gyors mozdulatokkal húzd ki! Nekem ez bevállt!
2013. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!