Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép lányok! Bejönnek ezek a...

Szép lányok! Bejönnek ezek a pasik? (kép)

Figyelt kérdés

Kérdés fent, melyik jön be az alábbi srácok közül (ha gondoljátok valami kis véleményt is írhattok)


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]



2012. dec. 29. 10:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Talán az első elmegy... de az sem tetszik különösebben, a többi meg egyáltalán nem tetszik.
2012. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
hát nem az igaziak.. :) De mondhatjuk, hogy 1,2,5
2012. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Én mindegyiken látok valamit, ami tetszik, kivéve az utolsóban. Nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy nem kedvelem Torres-t. :)

6-os a legjobb számomra egyébként.

17/L

2012. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Az utlsó előtti kifejezetten ijesztő.
2012. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Nem igazán jön be egyik sem, de mondjuk, hogy a második, Chace Crawford. Nekem az ilyen Adam Levine, Jason Statham féle férfiak jönnek be, de egyébként ha szerelmes vagyok, akkor nem érdekel, hogy hogy néz ki az illető. :)
2012. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim válasza:

1.. :$ szerintem ő a leghelyesebb a többiek nem néznek ki jól .. :/

vélemény: aranyos arca van,szép szemei, és izmos:$

2012. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Az elso es a masodik szerintem jol nez ki. A tobbi annyira nem jon be.
2012. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

1. Nem rossz, de nem az esetem semmi sem fog meg benne.

2. Csak oldalról látszik..., de erre is kb. ugyan az vonatkozik ami az elsőre.

3. Ehhez is csak azt tudom mondani, hogy átlagos.

4. Sztem ez eléggé idétlen és rossz kép. Ennyiből nem tudok semmit megállapítani.

5. Ez szintén csak oldalról látszik. De így ez is átlagos.

6. Nagyon aranyos feje van. Olyan kis őszinte, ártatlan, kedves arc. Eddig sztem ez a legjobb, de nem jelenti azt, hogy elájulok tőle.

7. Egyedül őt ismerem a belinkeltek közül. És bár ezen a képen nem néz ki jól, szval nem egy előnyös kép. De nekem ő a legjobb. És a focisták közül bár nem vagyok annyira jártas ebben, de sztem ő néz ki a legjobban (nem ez a kép alapján).


De amúgy úgy gondolom, hogy 1 kép nem lehet megállapítani senkiről sem, hogy mennyire néz ki jól azt meg végképp nem, hogy bejön e (ahogy a kérdésben szerepel). Ugyanis nem biztos h a kép a valóságot tükrözi, lehet hogy a kép nem sikerült jól...meg nagyon sok olyan ember van (akár férfi akár nő) akik képen nem igazán mutatnak jól. De élőben annál inkább, sőt van aki még kamerán keresztül is, képen mégsem. És ezek a dolgok fordítva is igazak. Szóval, olyan reális véleményeket nem fogsz kapni, úgy gondolom.

2012. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
az első kettő igen:))
2012. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Az első három.... bár közülük is legjobban az első tetszik, meg cuki még a harmadik. :) A többi viszont nagyon nem jön be, főleg a hatos a legrondább.
2012. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!