Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni köröm rágás...

Mit lehet tenni köröm rágás ellen? Tippek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Lehet venni körömrágás elleni lakkot ! Átlátszó, olyan mintha sima körömlakk lenne, csak kicsit keserű.

Nekem egyszer volt rajta, azóta sem rágom a körmöm.

(Ez csak egy rossz szokás, de ha kontroll alatt vagy ,akk észbe kapsz és abbahagyod :)

2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
volt már olyan de nem használt, volt már géllakk is rajta de azt is lerágtam úgy mint a műkörmöt.. nem tudom hogy mit lehet még kipróbálni:/
2012. dec. 29. 20:44
 3/23 anonim ***** válasza:
Kéne tudni uralni magad.
2012. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na nem mondod ? de ha tudnám nem kérdezném meg:)))
2012. dec. 29. 20:49
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor fejleszd magad. Pofozd fel magad mindig ha elkezded rágni a körmöd :D
2012. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
kék zöld lennék, ez nem jó ötlet :///
2012. dec. 29. 21:05
 7/23 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Azért az már elég kóros, ha lerágod a műkörmöd is. Legalább a körmös munkáját becsüld meg, ha már szenved a körmeiddel. Baromi nehéz rágott körömre körmöt tenni.
2012. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
lehet venni állitolag a gyogyszertárakban iylen kis tablettakt. ha bemesz biztos megmodnjak a nevet. nem tuom mennyibe kerul enis csak hallottam rola. etol keseru lesz nagyon a kormod.
2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
tudom, nem építette tippes volt, de letudtam rágni..géllakom is volt azt is lerágtam..és én sajnálom de nem tudok mit tenni.de a körmeim nem néznek ám ki olyan nagyon lerágva..megkérdezem azt a tablettát.nagyon köszönöm:) remélem segít..
2012. dec. 30. 00:57
 10/23 anonim ***** válasza:
ja, értem, ha tipes, az mindjárt más. akkor már fullkönnyű, mi? :D
2012. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!