Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vannak tele a próbafülké...

Miért vannak tele a próbafülkék csipogóval? Ma a tükröt akarom állítani potyognak a csipogók. Másik üzletben egy doboz esik ki szintén a tükörtől benne csipogók. Ilyen sokan lopnak?

Figyelt kérdés
Hogy veszik le ? Nagyon ciki hogy esetleg azt hiszi aki utánam megy be én voltam én is az előttem lévőre gyanakodtam aztan ki tudja miota ott van. En szeretem magam megnézni minden szögből állitgatom a tükröz de nem mindenki
2012. dec. 29. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb szóljál az eladóknak, hogy csipogók vannak abban a próbafülkében, amelyikben voltál. Ennyi.
2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így védik a tükröt,hogy el ne lopd :)
2012. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik ruhaüzletben állítható a tükör? o.O Én ilyet még nem láttam....de valószínűleg szemérmetlenül drága hely és ezért lopnak...
2012. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz lopni, mivel lehet venni olyan készüléket amivel a csipogót a boltban leszedik... gyakorlatilag bárki beszerezhet egyet, aztán ennyi...
2012. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, egyes H&M-ekben is állítható a tükör.
2012. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
H&mben és c&aban is állítható pl. Nem drága helyek. 1290 ért már van felső
2012. dec. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!