Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tiniknek való könnyű diétás...

Novaaa kérdése:

Tiniknek való könnyű diétás módszereket tudnátok írni nekem? Kérlek gyorsan. Fontos nagyon.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem vagyok túlsúlyos sem de azért van rajtam elég sok felesleg. Honvédelmi szakmában tanulok ugyhogy az iskolában megvan a mozgás is. De mégsem fogyok semmit. Régebben kipróbáltam hogy nem eszek fehér kenyeret valamit 6 óra után semmit. A nagyszüleimnél lakom most a suli miatt és ők folyton etetnek, he nem-et mondok nekik akkor meg rosszul esik nekik. de azért általában nem-et mondok mert muszáj. Működő kapcsolatom van, bár a barátom elfogad iylennek kicsit pufibbnak :) én mégis szeretnék neki imponálni kicsit azzal hogy karcsúbb leszek! Kérlek segitsetek.

2012. dec. 30. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy elég mozgás van?

A fogyáshoz minimum heti 3-4 alkalommal 40-50 perc kardió(futàs,bicikli) kell.

És ne legyen kenyér/édesség.

Inkább csirke,rizs,zöldségek.

2012. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 után evés csak akkor, hat, ha például 8-kor fekszel le.Alvás előtt 2 órával lehet utoljára enni.
2012. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átállsz a minőségi étkezésre.


Sokszor keveset (2-3 óránként eszel).

Túlsúlyban legyen a zöldség, gyümölcs sovány húsok hal, tejtermékek.


És még egy tipp. Reggel inkább szénhidrátokat egyél. És este pedig inkább a fehérje legyen túlsúlyban. Az meg hülyeség, hogy este 6 után ne egyél. Ha eset 10 kor fekszel le akkor 4 órán keresztül aktív szervezet nem kap kaját. És még ott van a 8 órás alvás is. Reggel meg zabálhatnékod lesz, mert este elfogyott az energiád.


Lefekvés előtt 1-2 órával egyél utoljára és főleg fehérjéket (kazeines fehérje shake, túró, hús stb)

2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!