Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van okom panaszra amiatt hogy...

Van okom panaszra amiatt hogy későn érő tipus vagyok és evvel hátrányosabb helyzetben vagyok a flörtölés terén?

Figyelt kérdés
Kissé a nővéremre irigy vagyok mert ő velem ellentétben korán érő tipus és az én koromban neki nagyon jó alakja volt
2013. jan. 3. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél róla, hogy neked is jó alakod legyen.
2013. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mégis hogy/ mivel?
2013. jan. 3. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A flörtölési tehetségnek csak egy kis százalékát adja az alak...
2013. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem mi köze az alaknak a flörtöléshez... Nekem sose volt jó alakom, mégis imádnak a pasik és a flört terén sincs gondom. Van akinek ez jön be, van akinek meg más... senki nincs hátrányos helyzetben, max az aki elhanyagolja magát, elhízik, stb. Bár még az is van akinek bejön.
2013. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"mégis hogy/ mivel?"-első körben sportolj, hogy formás, izmos legyél mindenhol.

Aztán pedig legyen kisugárzásod, adj magadra:Hordj a korodnak és az alakodnak megfelelő ruhát, pici smink, frizura-de ne úgy akarj kinézni mint egy kirakatbaba, légy nyitott és természetes.

2013. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!