Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki kb 14nek néz 17 éves...

Mindenki kb 14nek néz 17 éves létemre annyira zavar. Van még itt valaki hasonló helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy utálom ezt.. 18 vagyok de kb 14nek nézek ki.. meg mikor pl csináltattam pc-t akkor is mindenki hogy "ki se néztem volna belőled"..... úgy zavar ez... emiatt már egyre bénábbnak érzem magam, csúnyának látom magam ha belenézek a tükörbe, kisebbségi érzetem van.. annyira rossz. van még valaki így?

2012. nov. 1. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom miért baj ez, engem még 27 évesen is 15nek néznek, mindig ennyinek néztek, mintha nem öregednék... ja, de ez inkább jó dolog.

Neked inkább azzal van gondod hogy nem tartod szépnek magad, de ennek a korhoz semmi köze. Mi baj veled? Ami nem tetszik magadon azon változtatni kéne, másképp sose leszel elégedett. Én sem voltam, amíg meg nem változtam.

2012. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én: - 19 vagyok, lassan 20.

mások: - 15-nek néztelek.

2012. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
En 24 eves vagyok es altalaban 16-17 evesnek neznek,sose tobbnek.Par eve meg belolem is olyan erzeseket valtott ki,mint beloled es irigyeltem azokat a lanyokat akik a korukhoz kepest idosebbnek neztek ki.Most pont forditva van,orulok neki,hogy fiatalabbnak neznek. :)
2012. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
én 14 vagyok és 17nek néznek. Na ez rosszabb. NEKED JÓL JÖN 30-AS ÉVEIDBEN, de nekem befellegzett
2012. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24 vagyok, és 16-17-nem néznek, a legtöbb amit kaptam az a 19 volt. Régebben zavart, de mostmár örülök is neki :)
2012. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

25 vagyok, kb 16nak néznek, ha smink van rajtam, anélkül 14nek, volt, aki 12-nek (ami elég irreális). A legjobb az volt, mikor igazoltattak engem és a barátomat (30 éves), mert nem volt rajtam smink és tudjátok :D

off: szerintem elég gáz, hogy a 14 évesek 17-18 évesekként tűnnek... egy része magának köszzönheti, de vannak olyanok is természetesen, akiknek ilyen a genetikájuk :D

2012. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

23 vagyok. nem rég megkérdezte a postás, hogy elmúltam-e már 14, átvehetem-e az ajánlott levelet. xD

de egyszer már sikerült úgy "piát" vennem (citromos sört), hogy nem kértek személyit. :D

a te korodban még zavart a dolog, mostmár csak jót nevetek.

de ahogy látom, neked tényleg nem ezzel van a problémád, inkább azzal, hogy nem tudod magadat elfogadni. :S dolgozz rajta, sok mindenen segít. :)

2012. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ja most látom h egyszer aztírtam 17 vagyok egyszer hogy 18 xdd azért mert 1 hónap és 18 vagyok am. nemaz hogy nemlátom szépnek magam. hanem hogy már ez hogy folyton ezt mondják ha valamit csinálok hogy "nem néztem volna ki belőled" ez annyira zavar... tökre bejönnek pl a pc-k meg a tetkók mind2 van és annál is folyton hogy nem gondolták volna mert hogy én olyan "jókislány vagyok" és félek hogy pl ezért nem néz meg valaki mert hogy fiatalnak tűnök, meg hogy a kinézetem miatt csomó mindent nem néznek ki belőlem.. amúgy nem úgy kell elképzelni hogy nagyon vészesen fialatos vagyok:DD csak kicsit de engem nagyon zavar..
2012. nov. 2. 14:13
 9/9 anonim válasza:
szia velem pont az elenkezoje van 15 vagyok de 19-20 evesnek is neztek mar ...es engem ez idgeait mikor altalanosba jarok es leszolitott egy fiu aki helyesis volt hogy melyik suliba jarok en meg mondtam hogy altalanos es megkerdezte hanyszor buktam.....es keaobb olyan 35 eves korodra orulni fogsz ennek:D
2013. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!