Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell alkat, van rá esélyem?...

Modell alkat, van rá esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem akarom mégegyszer leírni igy belinkelem a kérdésemet , azért irom ki ide is mert a sport témánál nem igazán kaptam rá választ, http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. jan. 5. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak akarni kell.
2013. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csodás alakod van.De a kaja fontosabb mint a mozgás.A kocogás szerintem elég mert akkor is egységesen égetsz zsírt nem csak a fenekedről.
2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már megbocsáss..de pont h ott kaptál hozzáértő válaszokat..itt fele anynira se fogsz hasznos válaszokat kapni.jobban tennéd ha elolvasnád és értelmeznéd az ottani válaszokat.
2013. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy modellalkatú. tehetsz azért hogy így legyen, bármit el lehet érni, csak akarni kell, de még ha sikerül is, akkor is nehéz lenne megtartanod. a legtöbb modell alapból vékony alkatú és nekik csak keveset kell azért tenni hogy olyanok is maradjanak, de neked lehet nehezebb lenne. amúgy mik a méreteid most?
2013. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hat nem tudom, szrintem csak akarat kérdése és minden lehetséges...

csípő: 93

derék: 63

mell: 85

2013. jan. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!