Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sebhelyek az arcon nagyon...

A sebhelyek az arcon nagyon taszítóak, csúnyának vélitek?

Figyelt kérdés

Van két nagyobb sebhely az arcomon, egyik kutyaharapás miatt, másik pedig egy esés miatt. Már több évesek, nekem a tükörben sokszor fel sem tűnnek. De ha mégis, akkor elgondolkodom, hogy vajon mit gondolhatnak az emberek erről, amikor meglátnak? Vajon rögtön fintort vágnak magukban, vagy nem is érdekli őket? Sokszor elcsípem pl. tömegközlekedésen az emberek pillantását, és megkérdezem magamtól, hogy vajon a sebhelyem miatt bámulnak?

Ismerek olyan embert, akinek szintén van az arcán sebhely (homlokán), de nekem már fel sem tűnik. Engem nem érdekel, olyan, mintha anélkül egy másik ember lenne. Vajon a többi ember is így vélekedik, vagy csak én?

Köszi a válaszokat.

19/L



2013. jan. 9. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van "sebhelyem", amit a forró olaj számlájára írhatok. Alapjáraton nem látszik, de azért sokszor van hogy én is észreveszem ha tükörbe nézek. De inkább nyáron szokott látszani mikor vakítóan süt a nap. Meglepően sokan észrevették már és kérdezték mi az ott, de szerencsére eddig senki nem nézett rám úgy mint valami "szörnyre" vagy mi. Mondjuk hálistennek engem nem is zavar:)
2013. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem születésem óta van egy piros folt az arcomon. egyáltalán nem néz rám senki furcsán (persze általános iskola első pár osztályában néztek rám meg meg is kérdezték h mi az, de hát akkor gyerekek voltunk..:D) most gimnazista vagyok, rengeteg új barátot szereztem, rengeteg embert ismertem meg, és senki nem kérdezett még rá hogy mi az :)
2013. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Attól is függ, hogy az arcodon hol van az a sebhely, mekkora stb. Kép?
2013. jan. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék kitenni, csak egy általános véleményt kértem arról, ha valaki sebhelyes arcú embert lát.
2013. jan. 10. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sose bámulom meg a sebhelyes embereket, ők is emberek. nem is illik bámulni, a kisgyerekek szoktak. első benyomáson ha meglátok ilyet, de nem a karcolásokra gondolok,hanem amikor mondjuk a fél arc meg van égve, vagy azért látom hogy valamilyen daganatok vannak,akkor kicsit sajnálom őket, de próbálom a szépet megtalálni bennük is,mert mindenkiben van.
2013. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a méret és az elhelyezkedés nagyon számít.de ha olyan mint az enyém(ek) akkor nem zavar.persze biztos van olyan ami taszítana.
2013. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező, szerintem téged százszor jobban zavar a sebhelyed, mint másokat! :D Megnyugodhatsz... :)
2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!