Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a nulla önbizalmam...

Mit kezdjek a nulla önbizalmammal, ha a szemembe mondták, hogy csúnya vagyok? 16/L

Figyelt kérdés
nem vagyok az a tipikus 'jócsaj', akinek minden srác bókol, sőt. illetve több ember szerint szép vagyok, de ezek többnyire lányok, meg a rokonaim..tény hogy kicsit szabálytalan az arcom, de egyáltalán nem taszító. alakom is rendben van.legalábbis eddig így gondoltam a kinézetemre.. barátnőm szerint csak azért nem közeledik felém senki, mert zárkózott vagyok és mindenkire mérgesen nézek, ez lehet hogy igaz, de próbálok rajta változtatni. viszont 3-4 hete egy srác közölte velem hogy a haverjai szerint olyan ronda vagyok hogy aki bottal hozzámér ez már beteges, de ő lát bennem valamit és neki semmi baja velem..na ezen kibuktam, undorító. mindenki, akinek meséltem azt mondta, hogy ez valami szarkeverés megint, és azt se higgyem a gyereknek amit kérdez..de azóta minden reggel úgy megyek be a suliba hogy minek sminkeljek meg legyek csinos ha úgyis olyanok közé megyek akik undorodnak tőlem. mit tegyek? az önbizalmam a béka segge alatt van..

2013. jan. 10. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A srácok ebben a korban még nagyon hülyék (tisztelet a kivételnek), ne vedd a szívedre.

A zárkózottságban lehet valami.

Az önbizalomhiány normális a te korodban, biztos nem vagy csúnya.

Ne irigyeld a menő csajokat, ők már kiégett ribik lesznek pár év múlva.

Igenis nyugodtan öltözz csinosan, sminkel, ahogy szoktál. A lényeg, hogy Te jól érezd magad. :)


19/L

2013. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

22/L

En is igy ereztem magam a te korodban. Azt kell hogy modjam, hogy nagy ivben le kell sz@rnod kinek mi a velemenye. Es ha erre rajossz es elkezded jol erezni magad ragyogni fogsz. Minel jobban erzed magad a börödben, annal inkabb. Persze ez nem azt jelenti hogy legyel olyan mint azok a lanyok akiknek egig er az egojuk es pofatlanok. Maradj mindig te, csak ezt eppen elvezd is : )

2013. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 vvmaximus válasza:
Ez szerintem nagyon egyszerű, igyekezz jobban kinézni, akkor több bókot kapsz amitől nő az önbizalmad. Ha duci vagy ideje sportolni, diétázni (nem fogyózni mert az a nők által kitalált baromság, mert ha eltűnik a zsír attól még a lógós bőr és petyhüdt izom ugyan olyan csúnyán néz ki, ha tippet kérsz az is szívesen adok). Ha pattanásos a bőröd akkor erre vannak egész jó krémek, arclemosók. Szolid smink is segíthet. Öltözködésben válassz előnyös ruha darabokat, nem kell, hogy márkás méreg drága (és általában nevetségesen kinéző) ruhákat aggas magadra, mindössze álljon jól. Hajszín változtatáshoz lehet, hogy még picit fiatal vagy, de nagyon sok olyan lányt látok aki már sokkal fiatalabban is átfesti a haját 1 számára előnyösebb színre. Nem véletlen van az a mondás, hogy ápolt külső, szép belsőt takar. És félre ne értsd nem arra buzdítalak, hogy légy ribanc és nézz ki úgy mint 1 barbi, de iszonyatosan sok olyan csajt látok az utcán akiről lerí h nem érdekli, hogy néz ki, és ez számomra visszataszító. Én mint férfi is adok a külsőmre, igyekszem mindig jól kinézni, mert akármennyire is felszínes dolog de az emberben az első benyomást a külső teszi. 22/F
2013. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok ragyás, egy darab pattanásom nincs. sem hájas. tök normális ruhákat hordok. sose megyek emberek közé zsíros hajjal. szóval az nem igaz, hogy nem törődöm magammal.
2013. jan. 10. 22:25
 5/12 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a válaszokat. tudom hogy le kéne szarni mindenkit, csak ez nem valami egyszerű. próbálkozni fogok:)
2013. jan. 10. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom hogy szokásos válasz de küldesz egy képet?:)

Kíváncsi vagyok.

17/F

(Budapest..)

2013. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vvmaximus válasza:
Most már én is kíváncsi vok hogy ha egyik sem jellemző rád akkor mért rondáztak le.
2013. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az önbizalmad nőne,ha a környezetedtől több bókot kapnál? Akkor igazat adok a többieknek,tényleg tegyél az érdekében. Sminkelj,öltözz csinosan és ha van időd járj el hetente sportolni valamit.Biztosan érezni fogod a hatást,ha egyből a külsődön nem is,belülről jobban fogod érezni magad. Azonban ha az önbizalom hiányod lelki eredetű,valami elnyomott mély sérelem,akkor attól sem leszel boldogabb,ha ezernyi bókkal öntenek el.
2013. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy önbizalmad legyen magadnak kell megfelelned első sorban. Tetszened kell magadnak, legyen olyan frizurád ami tetszik, ami illik is hozzád. Járj olyan ruhákba amiben jól érzed magad, ha sminkelni akarsz sminkelj, stb.
2013. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na jó, most van egy érdekes fejlemény.. enyhén felbátorodva egy másfél órája nekimentem a gyereknek, hogy totál elcseszte ezzel a kedvem meg az önbizalmamat meg mindent, és ha bírunk valakit nem mondunk a szemébe olyan negatív kritikát, amivel nem tud és nem is lehet mit kezdeni. mire elmondta, hogy azért mondta ezt hogy jobb színben tűnjön fel. csak épp nem úgy sült el ahogy tervezte. és semmi olyan nem hangzott el, hogy ő beteges lenne, vagy hogy én ocsmány vagyok..úgyhogy kicsit meg vagyok most zavarodva.
2013. jan. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!