Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalmam nulla, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalmam nulla, pedig állítólag nem vagyok csúnya srác. Hogyan tudnék javítani ezen?

Figyelt kérdés

nos: 88 kg vagyok 178 cm hez, izmosan mackós testalkatom van. Fekete haj, barna szem, szinte mindig borostám van, meg állítólag "sármos" vagyok...xD

Divatosan öltözködök, stílusosan, sokat adok a külsőmre.


Mégis...valahogy nem érzem jól magam. mintha a csajok levegőnek néznének...nincs kisugárzásom, szinte mindig az van bennem, "áhh úgysem kellek ennek a csajnak..:/"

nemtudom miért van ez velem..:/

vagyis lehet hogy tudom...msot vagy nem jól értelmezem (vagy nem veszem észre) a jeleket amiket a csajok mutatnak ki, vagy nincsenek is iylen jelek, és egyszerűen unszimpatikus vagyok mindenkinek.

hiányzik az, pl hogy végigmérjen a szemével egy lány, hogy elvörösödjön, mikor melléállok a buszon, vagy sűrűn pislogna, és próbálná elkerülni a tekintetem, miközbe zavartan mosolyog...

régebben volt iylen...most nincs ez, és nagyon sz*r érzés, hogy nem tetszek senkinek sem, mégcsak a bűvös 15 másodpercig se..:/

és érdekes...azóta van ez, amióta nincs barátnőm...megtört a szakítás, meg a kapcsolat vége fele is vele...megviselt, mert nagyon szerettem...

mióta egyedülálló vagyok, lesz*rnak a nők...mintha látnák rajtam, hogy kapcsolatra vágyom ,és görcsös lennék (pedig nem vagyok szerintem)...pedig csak egy lányt szeretnék, aki őszintén szeret engem, és nemiskell hú miylen nagyon jólnézzen ki, csak ne verjen át, és engem szeressen, azért amiylen vagyok...:/

olyan nagy kérés?! :(((


2012. ápr. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Megértelek én is egy normális barátnőre vágyom, nem kell hogy bombanő legyen, elég ha van egy bája, amivel megfog engem és szerencsére sok ilyen lány van, az más kérdés, hogy nagy része foglalt.


Én nekem még sosem volt barátnőm sajnos, pedig már 22 vagyok, viszont megfigyeltem, ha jobb kedvem van sokkal több lány szemez vele, mintha depisebb, befordultabb hangulatban lennék.


Na meg hát én is úgy érzek, ahogy te, hogy úgysem kellek egy lánynak sem, mert alacsony és csúnya vagyok, pedig sokan mondják, hogy legrosszabb esetben is átlagos vagyok, bár szerintem csak nem akarnak megbántani, meg önbizalmat próbálnak építeni, ami nekem igazából sosem volt.


Szerintem nálad is valami ilyesmi leépülés zajlik most. Kéna valami, amitől jobb kedved hangulatod lenne és figyeld meg a lányk is jobban meg fognak majd nézni téged.


Én haverokkal együtt sétálva városban érzem jól magam és észrevettem, hogy mindjárt több lány szemez velem vagy süti le a szemét a közelembe érve, persze lehet csak bemesélem és nem azért néznek, hanem mert nagy orrom van.

A nők jelzéseihez sosem értettem én. :D

2012. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy kérés, de kíváncsi lennék, hogy fényképen hogy nézel ki, mert lehet, hogy túlzottan alul értékeled magadat.
2012. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok én is! Ugyan ez a problem :(

19 F

2012. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is: kisugárzása senkinek nincs, ez kamu szöveg.

Amúgy meg ha majd látod h tetszel egy-két lánynak, vissza fog térni az önbizalmad. Ha tényleg nem tetszel senkinek, akkor pedig nincs is mire legyen. Az önbizalom csak addig fontos, h merj kezdeményezni, onnantól a lányok már csak a külsőt nézik.

2012. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szeritnem a lányok mindig a külsőt nézik.....először mindig. Nem azt, hogy vna e önbizalmad...mert hiába van egód, ha ugy nézel ki mint egy szefós.
2012. ápr. 21. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, de annyival kiegészíteném, h később is csak a külső számít nekik.
2012. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!