Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol érdemes tetoválást csinált...

Hol érdemes tetoválást csináltatnom?

Figyelt kérdés

BUDAPEST!

Körülbelül mennyibe kerül és hol érdemes megcsináltatni a finger tattoo-t??

KÉP:

[link]


2010. okt. 30. 15:43
 1/4 anonim válasza:
Szia! Europarkban az Elvis-nél :) Nagyon ügyes!
2010. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én náluk tetováltattam (kettőt is és lesz még bőven):

[link]

Olcsók és jók is. :) Nekem Rita csinálta, de ahogy nézem ő már nem dolgozik ott. :(

2010. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első 2 leírt 2 elég precíz szalont.

És h az én véleményem ne húzzon szét a 2között. így annyit tudok mondani h mind2 jó szalon mind1 hova mész.

Az árát én 7-10e. ft-ra saccolnám.

18/F

2010. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huhh én újpesti vagyok és nagyon örülök,hogy valaki berakta az a helyet,azt hiszem oda nézek el,mert én is nagyon szeretnék.Amúgy ennél az Újpestinél 1 órás meló 5 ezer ft,szóval 5 ezerből kijössz,mert megcsinálják félóra alatt azt a kis valamit.Külön tetszik,hogy lehet velük terveztetni.Azt hiszem megvan az a hely,amit már egy ideje kerestem,köszönöm! :)

Már csak azt kell majd kitalálniuk hogy egy úgymond csajos rózsás angyalszárnyas emlékezésről szóló tetováláshoz hogy fogják odafűzni a focit,Újpest FC-t,hisz ez a nagy szerelmem. :D Úgyhogy indulok is lassan meccsre. :P

18/L

2010. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!