Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnatok ilyen parfumoket...

Tudnatok ilyen parfumoket mondani?

Figyelt kérdés

olyan parfumot szeretnek, ami kicsit elegansabb - talan nem is ez a jo megfogalmazas. ejszakai, nem nappali, eros illatu parfum. nem tul edes, nem is tul fuszeres. a viragos illatokat kedvelem. bulizni jarnek vele fokent, es fontos, hogy tartos legyen. az ara ilyen 10-20 ft korul lehet.


egy illat amit legyszi ne mondjatok: YSL - opium. gyulolom a szagat!!!


2013. jan. 13. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Bruno Banani - Magic Women

Kicsit édes, kicsit fűszeres, olyan "titokzatos".

5000 és 10 000 Ft között lehet az ára, nem tudom pontosan, mert ajándékba kaptam.

2013. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a little black dresst szeretem, mert elegáns és kifinomult. de nem igazán való bulikba. oda inkább a playboy szerű parfümök valók.
2013. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Írok párat,de ehhez a kor nem mellékes :)

Dior- Midnight poison, poison

Versace- Crystal noir

Guerlain- Shalimar

Calvin Klein- Euphoria

DKNY- Delicious night

Lancome- Magie Noire

Bvlgari- Jasmin Noir

Chanel- Coco


Ezeket próbáld meg,mind az éjszakába való,de hogy melyik illik leginkább hozzád,és buliba melyik lesz a nyerő az csak tőled függ!

Jó próbálgatást!

Azért írj ha sikerült választani,kíváncsi vagyok melyik lett a befutó :)

2013. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!