Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megszeretnék változni külsőleg...

.-Hella-. kérdése:

Megszeretnék változni külsőleg. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Kerestem egyéb oldalakat. De elég nehéz mert még csak 13 vagyok. És ribinek sem szeretnék tünni csak egy kicsit csinosabb szeretnék lenni. Meg elég sportos tipus vagyok. Nem könnyű. Kérlek segíts nekem!
2013. jan. 16. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfelelő, bőr és hajápolás, új frizura, nekem olyan volt a hajam, mint egy ősembernek, most nem győzik dícsérni. Odafigyelek, hogy sose legyen rajtam egy pattanás sem, csinosan öltözködjek, össze passzoljanak a ruháim, kiegészítők, és a cipők.
2013. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is, a legtöbbet egy jó frizurával lehet változtatni magadon. Figyelj a higiéniára, a hajad mindig legyen ápolt, de ennyi idősen még nem kéne befesteni,anélkül is lehet szép. Hajvasalót is, göndörítőt is használhatsz, de vigyázz, mert ha túl sokat használod, és nem megfelelően, akkor töredezett lesz a hajad. 13 évesen a legtöbb lány már sminkeli magát, ami elég szomorú szerintem, pont, hogy ebben a korban nincs szükséged semmilyen sminkre, hogy szép pofid legyen. Azért a pattanásokra persze használhatsz korrektort, vagy púdert, meg egy kis szempillaspirál is belefér. Ezek is nagyon-nagyon sokat tudnak dobni rajtad. A ruháknál az összhangra figyelj, és arra, hogy az alakodhoz megfelelő legyen, de a legeslegfontosabb, hogy jól érezd magad benne. :)
2013. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek. Ezentul ezekre figyelni fogok. :) a hajamat pedig mindenképp.megcsináltatom normálisan. :) még1x ngyon köszönöm :)))
2013. jan. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!