Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Így nem mehetek ki táncolni?

SOS! Így nem mehetek ki táncolni?

Figyelt kérdés
Hiába borotválom le a hónaljam, szürke marad. Mit csináljak?
2013. jan. 21. 18:09
 1/5 Míra.4 válasza:
Különösebben nem tok segíteni, de ez normális. Legalábbis én úgy tudom. Ha nagyon zavar akkor próbáld eltakarni viszont ha nem olyan a fellépőruhád/táncruhád akkor nem tudom bocsi.:(
2013. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Keringőzök, kicsi esély van rá, hogy ne ujjatlan ruhám legyen. :(

Engem nem zavar, de félek, hogy észre fogjàk venni....

2013. jan. 21. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bárki is a hónaljadat nézi... egyébként meg miért nem gyantázod le inkább? Akkor nem maradna szürke.
2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, de mégsem szeretnék kimenni így. Bocsi, ha hülye vagyok, de mennyibe kerül hozzá a gyanta? Hideg csíkos
2013. jan. 22. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár száz ft egy patronos gyanta + lehúzócsík kell. A hideg gyantacsík nem fogja lehozni a szőrt, olyat nem érdemes venni.

Otthon főzhetsz is gyantát, kb 10 perces művelet, cukrot vízzel összeforralsz és kész.

2013. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!