Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy modellügynökség behív,...

Ha egy modellügynökség behív, akkor az már annak tekinthető, hogy lehet bennem lehetőség?

Figyelt kérdés

Amikor csináltak rólam pár "képet", ami nem tekinthető portfóliónak a legkevésbé sem, akkor elkeseredtem, mert olyan szarok lettek. Méghozzá azt mondták, hogy fissen mosott hajjal menjek, amit én tényleg úgy értettem, ezért semmi beállítást nem végeztem.


Az ilyenek azért vannak, hogy minél több ember "támogassa" a tagdíjjal őket, vagy akarnak is valamit?


Egy jó portfólió tényleg annyit számít? Aki alkalmas rá, abban meglátják azt egy sima képen is, nem?


Szeretném tisztázni ezeket a dolgokat, úgy hogy aki étt ezekhez, azzal szívesen beszélgetnék.



2013. jan. 22. 21:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok eléggé, viszont van egy hegem a vakbél műtét miatt + egy kisebb csontkinövés a vállamon, ami nem nagyon látszik, csak ha közelebbről megnézik. Ezek mekkora akadályok ebben a szakmában?
2013. jan. 23. 12:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül hívtak be.
2013. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom... én előbb csekkolnám az ügynökség modelleinek képét, hogy milyen fotózásokra hívnak el, szert lehet-e tenni nemzetközi karrierre, vagy netán ez is csak egy olyan "szedjük ki a pénzt az emberekből" dolog...
2013. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok tagdíjat kell fizetni?
2013. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahol voltam a regisztrációs díj 3000 volt, ha jól emlékszem. Soknak nem sok, viszont nem tudja azemer,hogy akkor most van is lehetőség, vagy csak ott vagyok az oldalukon.

Lehet, hogy kellene az a portfólió, hogy valamit kezdeni tudjak ezzel az egésszel.

2013. jan. 25. 22:48
 6/7 Aurora117 ***** válasza:
Mi a fene az a tagdíj? Szerintem rólad csak statikus képeket csináltak.
2013. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aurora117 ***** válasza:
Amúgy melyik ügynökségnél voltál?
2013. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!