Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Megszeret...

14 éves lány vagyok. Megszeretnék változni külsőleg és belsőleg is. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, legyél optimista. Gondolkozz pozitívan. Az a legjobb kezdet :)
2013. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jo lennne tudni most milyen vagy:)
2013. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja nemártana tudni, amúgy tudok segíteni, mert én nekem is kellett változni szóval kb tudom mire kell figyelni
2013. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, csatlakozz valamelyik szakkörhöz, délutáni órához a suliban, ahol kreativkodhatsz, vagy ahol kiszélesítheted a látókörödet, új dolgokat ismerhetsz meg. Ezek szépen-lassan formálják és tágítják a személyiségedet, és akkor sokkal könnyebben megtalálod, milyen is vagy, milyen is szeretnél lenni.
2013. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
11%
Tömd ki a melltartód.. Ha elég nagy a cicid akkor minél jobban rakd ki őket. Mindig hordj tangát, néha "véletlenül" látszódjon ki a fiúk előtt. Legyél bevállalós. Gyúrj popsira és combra.. A hatás pár napon belül megtörténik. Jah és 2 kiló smink nélkül az egészet baszhatod.
2013. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!