Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti büszkék vagytok az...

Lányok, ti büszkék vagytok az alakotokra? Ha nem, min változtatnátok magatokon?

Figyelt kérdés

Kort írjatok.


Kíváncsi Vagyok. (F25)


2013. jan. 24. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

zavar, hogy van kis hasam... tényleg nem nagy, mert most is 51 kg vagyok, de szeretnék lapos hasat. :)

talán még vékonyabb derekat

19L

2013. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem épp büszke, de elégedett vagyok, max a belsö combomból mehetne le egy pici, de nem sok, meg talán egy kicsit (tényleg csak egy kicsit) nagyobb mell jobban állna, de még fog nöni, úgyhogy nem zavar

15

2013. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
meg vagyok magammal elégedve, többnyire, amin változtatnék, az adottság, mint a magasság
2013. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! De ezek ellenére teljes értékű nőként tudtok magatokra tekinteni?
2013. jan. 24. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagy a fenekem, de igazából inkább az a bajom, hogy egyáltalán nem vagyok feszes.
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok teljes értékű nő?? Ilyen alkattal nem egyálalán nem.
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
természetesen
2013. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%-ig meg vagyok elégedve. Amin változtatnék az a széles csípőm, nem a zsír miatt, hanem a csontozat miatt. A többi csak apróság. Egyébként igen teljes értékű nőként tekintek magamra.
2013. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23/l
2013. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően büszke vagyok arra, hogy sportos és feszes vagyok, de tisztában vagyok azzal, hogy messze vagyok a tökéletestől, és mindig fogok találni magamban hibát, amin dolgozhatok.

A melleimnek én is jobban örülnék, ha 1 mérettel nagyobbak lennének, de mivel kellően érzékenyek, soha nem volt panasz rájuk, párom kifejezetten szeret velük játszani =) Ezen nem akarok változtatni, mivel nem feküdnék kés alá.

Jelenleg a combomon szeretnék dolgozni, izmosítani rajta. Meg egy nagyon picit a hasamon: lapos hasam van, de szeretném egy kicsit még szálkásítani, de nem akarok túl izmosat se, szóval csak óvatosan...

2013. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!