Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek, változtatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnétek, változtatnátok a nemeteken?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért? Légyszi kort is írjatok!!

2013. jan. 12. 00:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
igen hermafrodita szeretnék lenni,hogy mindig sex-ssek ha rám jön:)))
2013. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Én a nememet igenre változtatnám !
2013. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen. Szívesen lennék egy ilyen testű bombázó, tuti kihasználnám az adottságaim...


https://www.youtube.com/watch?v=PmfSBy6P4NA


20/F

2013. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy napra változtatnék. Aztán végig csak fogdosnám magam, meg mennék megd.gatni magam, már csak azért, hogy tudjam, mit éreznek a lányok. (nem mintha vonzana a dolog, csakhát kíváncsiság..)

Meg egyszer bemennék egy buliba és csoportosan mennék velük wc-re, aztán felvenném mit beszélgetnek, tökölnek annyit és ezt a férfitársadalom hasznára próbálnám fordítani.:D

Ugyanakkor kirabolnék egy bankot gyorsan, a pénz eldugnám . Sosem találnak meg, ha azt nézzük, hogy csak egy napra lennék lány és másnapra visszaváltoznék.:D

Ajjajj, elszállt a fantáziám.

20f

2013. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#3 szerintem a forgatás után partyba is vágták :D
2013. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem,mert jól vagyok férfiként.Na meg nőként a mostaninál is többet kellene szopni,ahhoz meg nem hiszem,hogy kedvem lenne.:D

22/F

2013. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
idegenkívüli_lény: Ja, a négy srác egymást, ahogy elnézem... :Đ
2013. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Max egy fél, egy napra, de azt is csak azért, hogy fiúként kipróbálhassam fiúkkal, amolyan különlegesség lenne.
2013. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem. Folyton a cicimet babrálnám...
2013. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

jó a 4 srác mozgása a videón :)

amúgy nem, nem vágyok férfi létre

2013. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!