Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem okozott gondot a munkahely...

Nem okozott gondot a munkahelyeden, hogy jobban nézel ki, mint az ott dolgozó nők többsége? (Pláne, ha még fiatalabb is vagy! )

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Rám a főnöknőm féltékeny! Majd megöli az irigység, amikor látja, hogy a férfi kollégák csak hozzám jönnek oda dumálni, udvarolgatni. Nem tehetek róla, hogy fiatalabb és csinosabb vagyok nála! És ráasásul nem is riszálom magam, nem akarok én lenni a középpontban.
2013. jan. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert nem voltam beképzelt hozzá.
2013. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okozott gondot, mivel viszonylag keveset kell kommunikálnunk..utolsó: az, hogy valaki ad magára nem azt jelenti, hogy beképzelt is.
2013. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
"az, hogy valaki ad magára nem azt jelenti, hogy beképzelt is." valóban nem jelenti azt, de az már 'kicsit' beképzeltség, hogy mindenki azt hiszi, hogy ő az egyetlen csinos, jól kinéző csaj.
2013. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha már valaki azt képzeli hogy ő a legjobb csaj egy közösségben, akkor az igenis beképzelt. Engem is szépnek tartanak, de ettől még nem tartom magam a legszebbnek. Mindenkinek más az ízlése, nincs olyan hogy valaki a legjobban néz ki. Szerintem.
2013. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ milyen munkahely emberek. ha mondjuk összesen öt nő dolgozik a cégnél, és ebből kettő 120 kiló és igénytelen, a harmadik és a negyedik közel ötven éves, az ötödik meg te vagy, akkor bármelyik átlagos húszéves lány "sokkal jobban néz ki mint a nők tööbsége a melóhelyen".


Ne adjuk itt az álszentet, sajnos fefolyással van a nők karrierjére a külsejük, és ezt ők is tudják. Amikor a nagyobb cégeknél az előírásos öltözködés része a magassarkú és a smink?

Különösen a teperősebb és személyes ügyfélkontaktot igénylő szakmákban napi szinten fúrják egymást a nők.


Az, hogy ki a legvonzóbb az adott helyen, az mindig közegfüggő. Mindenki kerülhet olyan szituációba ahol ő a legszebb, de mint ahogy anno a Junkies is megaszondta, minden nőnél van jobb nő.

2013. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, nem.

A munkahelyemen hárman vagyunk nők. Egész nap repkednek az altesti poénok, de én nem megyek bele.

Van párom, ezt tudják. Innentől kezdve miért lenne bármi probléma?

2013. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De. Pedig férfi vagyok...
2013. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Remélem nem értettek félre, bár nem magyaráztam, de nem vagyok beképzelt és egyáltalán nem tartom magam a legjobb nőnek semmilyen körökben, de ahogy a 6. válaszoló is írta, "mindenki kerülhet olyan szituációba, ahol ő a legszebb". És igen, pont 5 nő dolgozik a cégnél, pontosabban abban a városban, abban az irodában, ahol én. 50 nő között simán el tudok vegyülni, de 5 között sokkal nehezebb, pedig egyáltalán nem akarok én a középpontban lenni, nem vagyok se kihívó, se magamutogató.

2013. jan. 25. 11:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nagyon rövid ideje vagyok még csak a cégnél, eddig nem volt semmilyen konfliktusom senkivel, nem ért bántás se, de nem érzem úgy,h befogadtak volna, de adok még időt nekik,mivel összeszokott csapatba cseppentem bele. A kérdés se magamtól jutott eszembe, hanem ismerőseim utaltak rá többen is,h ez lehet az oka, mikor mondtam,h távolságtartónak érzem a nőket, a férfiakkal viszont kezdettől olyan, mintha régről ismernénk egymást, sokkal közvetlenebbek, stb. (Tudják,h 5 éve komoly kapcsolatban élek, és nem viselkedek velük se másként, mint a kolleginákkal!)
2013. jan. 25. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!