Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem okozott gondot a munkahely...

Nem okozott gondot a munkahelyeden, hogy jobban nézel ki, mint az ott dolgozó nők többsége? (Pláne, ha még fiatalabb is vagy! )

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 02:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem... pedig se a ruházatom se a viselkedésem nem volt kihívó. Irigykedtek mindenre: hogy nekem még osztatlan képzéses egyetemi diplomám van annak ellenére, hogy fiatalabb vagyok náluk. Utáltak továbbá, mert velük ellentétben több idegen nyelven beszélek. De főleg a ruháimra meg a kiegészítőimre irigykedtek, pedig mint írtam, soha nem vágtam fel az ilyesmivel.
2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Rám is irigykedtek a legutolsó munkahelyemen. Én se vagyok túl nagy szépség, de a munkahelyen én számítottam a legjobb csajnak, az összes pasinak bejöttem szerintem. Első naptól kezdve undokok voltak velem, állandóan belém kötöttek, hiába próbáltam kedves lenni velük, ellenségesek voltak. Jöttek a megjegyzések, hogy majd ő is befesti a haját feketére, mert én többet kaptam alapfizunak mint aki már évek óta ott volt.. (fekete hosszú hajam van) Megjegyzem, nekem volt a legmagasabb végzettségem közöttük, biztos ez eszükbe sem jutott, hogy én azért kapok több pénzt.. De már felmondtam, úgyhogy nem érdekel. A nők nagyon irigyek, és gonoszok tudnak lenni. Én meg olyan vagyok, hogy nem ártanék a légynek sem.. :(
2013. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja és ha egy kicsit is csinosabban felöltöztem, egyik csaj olyan gyűlölettel tudott rám nézni, hogy a szőr felállt a hátamon.. pedig neki se ártottam soha.. :(
2013. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!