Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy senki nem...

Mért van az, hogy senki nem nyom tetsziket facebookon a képemre?

Figyelt kérdés

rendkívül jóképű vagyok, 19 éves középiskolás

van 60 ismerősöm facebookon, és valami rokon meg valami 60 éves nő nyomott tetsziket, lájkot a képemre senki más

mi lehet ennek az oka? amúgy annyira nem vagyok közvetlen az emberekkel


2013. jan. 25. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Öhmmmm... ha elolvasod amit irtál rájössz.
2013. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

azért mert nem vagyok közvetlen, attól még qva jól nézek ki

mért nem nyomnak a képemre tetsziket?

2013. jan. 25. 20:22
 3/20 anonim ***** válasza:
Ki az a 60 éves nő?
2013. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ekkora arccal,ne csodálkozz!!! Pfff! :S :D
2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát, 60 ismerőssel a maximum 60 like lehet, de ha így szeretnél több kedvelést, akkor nagyon közeli és jó viszonyt kéne ápolnod velük. Nekem sincs túl sok ismerősöm. Kb. 126, viszont mindet ismerem, még a külföldieket is. Van kemény 10, vagy 11 likeom a mostani profilomon, habár én ennyire sem számítottam. Nem mérvadó a dolog. :)
2013. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
talán mert egy beképzelt plázakandúr vagy?
2013. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem látják! Néz meg, hogy kiknek engedélyezi alapból a megtekintését. Nálam is volt ilyen, csak a két gyermekemet jelölte be kedvezményezettnek. Állítsd be vagy "Ismerősök" vagy "Nyilvános"-ra.
2013. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

egyrész lehet hogy csak beképzelt vagy és nem nézel ki annyira jól... az az egyik opció

a másik meg olyan vagy, mint én, nem az a tipikus ember vagy aki ír egy marhaságot facebook-ra és 5 másodperc alatt a 30 hozzá hasonló csaj like-olja... nekem is kb 7 like-van a mostani profilképemen, de igazából naggyon nem zavar, mert tudom hgoy az a 6 tényleg azért nyomta be mert tetszik nekik és nem csak megszokásból a körülöttem lévő 50 agy nélküli like-olja...

nem kéne szerintem ennyit foglalkoznod vele...

2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem foglalkozok vele, a környezetemtől tudom, hogy tényleg qva jól nézek ki, a csajok odáig vannak értem


semmi divatos cuccom nincs, van néhány ruhám, ezeket váltogatom, viszont ápolt vagyok


nyilvánosra van állítva a facebookom

2013. jan. 26. 11:56
 10/20 anonim ***** válasza:
Muti képet.. kíváncsivá tettél!
2013. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!