Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körömvirág krém az jó a...

Spongyabob8 kérdése:

A körömvirág krém az jó a száraz arc bőrre?

Figyelt kérdés
szeretnék tanácsokat kérni! mert kivan száradva az arcom!
2013. jan. 30. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. Az csak gyulladás csökkentő, sebgyógyító hatású. Szárazságra először is hidratáló krémet hazsnálj, mert 99% hogy a vízhiány miatt van. Ha nem akkor meg lehet próbálni zsirosabb krémet de arra kicsi az esély hogy zsírhiány miatt lenne. Mindenképp hidratáló krémmel kend először. Sokan iylenkor elkezdik kenni zsiros krémmel de attól meg kipattognak a szárazság meg megmarad, mivel a dehidratáltság ugynugy fennáll.
2013. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kentem hidratáló krémmel is..de reggelre ugyan úgy volt ..:S de mióta ezzel kenem mármint a körömvirággal..amikor felkelek kellően zsíros a bőröm..nekem sok pattanásom volt tini koromban..és sokat használtam ilyen arc tisztító tonikot és azért száradt ki..elvileg..a bőrgyógyász irt egy krémet..amit használok is de hát az sem valami jó..de ez a körömvirág egyenlőre beválik úgy érzem..de ha tudsz ajánlani valami jó kis hidratálót ami nem baromi drága..azt megköszönném!
2013. jan. 30. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem télen nagyon száraz volt az arcom, folyton húzódott, égett, szörnyű volt.

Egyik este már nem találtam semmi krémet, ezért Floren algás testápolóval kentem be. Fantasztikus volt azóta azt használom az arcomra! Rögtön elmúlt az égő érzés, hidratált és puha lett a bőröm, ráadásul sokkal egészségesebb, icipicit a ráncokon is javított. (Huszonéves vagyok, csak pár apróbb ráncocska van itt ott, főleg a szemkörnyéken.)

300 forint körül van egy 500 ml-es flakon ebből a testápolóból és 100 forintos és ehhez hasonló boltokban lehet kapni. De bátran ajánlom, én is ajándékba kaptam az elsőt, tartottam is tőle, azt gondoltam biztos valami gagyi... De nem, tényleg jó. Sokan ezt használják ekcémás bőrre is, mert mást nem bír a bőrük.

2013. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!