Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Csak nekem tűnik úgy hogy Palvin Barbi modell nagyon furcsán megy?

Figyelt kérdés

itt a link, 2:14 nél és 2:25 nél mutatják hogyan megy, mintha ki lenne tekeredve a lába


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=eMSr9ZodqIg..



2013. jan. 31. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég csúnya járása van tény. De lehet hogy így kell mennie kifutón vagy alapból ilyen görbe a lába.
2013. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem biztos ilyen görbe, ha hang lenne akkor azt mondanám artikulálatlan, olyan csámpás roggyantnak tűnik nekem, ezt nem lehet tanulni az fix, de nekem is furi néha a járásom szerintem, és önbizalomhiányt okoz, de lehet nálam a pánik miatt van ez, viszont így már nem zavar annyira, h látom hírességek is vannak kaik ilyenek
2013. jan. 31. 02:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rossz járása van, és nem a cipőktől. Kacsajárása van, meg görbe lába. Nem csoda, hogy inkább fotóanyagokban szerepel és nem kifutón.
2013. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Annyi ilyen kérdés van...ne irigykedjetek már rá,olyan szép...Biztos rajtad se tökéletes minden.

2013. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én nem irigykedem, és tényleg szép, meg aláírom h szebb nálam, és nálam az arc fontosabb mint az alak vagy a járás, de furcsálltam hogy valaki ilyen járással hogy lehetk ifutón, amúgyk ifutón nem a szépség számít hanem az h vékony vagy magas legyen valaki, nem hinném h a pasik ideálja lenne meg szép ak ifutókra való hölgyek, laposak, soványak stb, de ő tényleg formás és szép,

náléam jóval magasabb, dek ifutón ez is alacsonynak számít, ott meg az számít hogyan megy az ember, meg milyen vékony, és nagyon feltűnő az a járás, de csak ott tűnt fel, gondolom a cipők rátettek egy lapáttal

és mint írtam, én is csámpi vagyok, csak én nem így kitekeredve, vagy mert olyan bajom van, hanem lúdtalpam van és kifelé állnak kicsit al ábaim, nagyanyámtól örököltem, meg néha ha rámjön a pánik akkor megyek furán, de az pszichés, nem gondoltam volna h egy híresség is akit sokan látnak.....

de nekem nem baj h olyan a járása, nekem ő a példaképem, bár egy két beszélgetésből ítélve nekem az jött le hogy kicsit el van szállva, meg büszke, szereti dobálni magát stb, de ettől még szépnek találom és értelmesnek, végülis mégg fiatal és van is mire büszkének lennie

2013. febr. 1. 15:32
 6/8 A kérdező kommentje:

azt nem értem csak hogy lehet hogy egyik képen vagy videón tök pipaszár lába van meg alig van melle, másk épeken meg tök nagy a melle, meg combos, lehet hogy hízott, nőiesedett, mert a kettő közt nem sok idő telt el, vagy a képek ki vannak photoshoppolva és azért olyan melles? már a melltartó is sokat csal, de azért ennyit?


linkelek is


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]

2013. febr. 1. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

szerintem a melltartó is közrejátszik. vagy lehet, hogy azt a havija előtt pár nappal fotózták, olyankor kicsit megduzzadhat


de azért a photoshopot se tessék alábecsülni.

2013. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó kép full photoshop,még én is látom,pedig nem szoktam használni...
2013. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!